Agentura roku 2012 – 14.5.2013, Palác Žofín Praha

XIV. ROČNÍK SOUTĚŽE VYHLÁŠENÉ REDAKCÍ ODBORNÉHO ČASOPISU STRATEGIE, VYDAVATELSKÉHO DOMU MLADÁ FRONTA A.S.

Aktuality

 

 

Ceny Agentura roku 2012 předány!

14.5.2013 proběhl večer spojený s vyhlášením žebříčku Agentura roku 2012, tiskovou zprávu, výsledky a fotografie naleznete v dalších záložkách webu.

 

 

——————————————————

Iniciátoři Agentury roku Strategie a AKA se v zájmu dalšího posílení významu tohoto prestižního žebříčku rozhodly organizaci  slavnostního večera Agentury roku spojit s jinou významnou marketingovou událostí – kongresem Marketing Management 2013.

 

Ten se letos uskuteční 14.5.2013 v paláci Žofín v Praze a přináší velmi atraktivní program, jak pro pracovníky reklamních a komunikačních agentur, tak pro marketingové odborníky z firem. Kongres, jehož večer bude spojen s předáváním cen ve všech kategoriích Agentury roku a BOB, organizačně zastřešuje společnost Blue Events, která má mnohaleté zkušenosti s pořádáním významných kongresů, konferencí a dalších eventů na našem trhu napříč segmenty a obory.

 

Vstup na večer je součástí vložného pro účastníky kongresu Marketing Management 2013. Agentury mají možnost zakoupit si na konferenci i večer za zvýhodněné vložné tzv. agenturní stůl (pro 8 osob) – více o podmínkách registrace ZDE.