Agentura Dorland angažovala tři posily

Poté, co Dorland představil dvě nová oddělení, rozrůstá se jeho tým o tři ženy.

Markéta Vesecká
9.4.2015 10:37   |  

Tři vedoucí pozice v agentuře Dorland obsadily ženy. Markéta Vesecká se ujala funkce operation manager a převzala tak zodpovědnost nad rozvojem a fungováním celého týmu, Andrea Havránková nastoupila jako art director a Martina Němcová Šašková bude mít coby co-branding manager na starosti rozvoj nových projektů sdružujících více partnerů.

Vesecká má více než desetiletou zkušenost v oblasti marketingu, dlouhá léta působila mimo jiné jako projektový manager ve firmě Open and Lowe, do svého současného působiště přichází z firmy Sajlers & partners z pozice account managera. V Dorlandu už v letech 2012–2013 působila jako produkční. Jejím současným úkolem je rozvoj a koordinace celého týmu.

Andrea Havránková

Havránková přichází z o. s. K světu, kde pracovala jako copywriter. K náplni její práce patřila především tvorba tiskových zpráv nebo reklamních sloganů a hesel, plnění obsahu webu i Facebooku.

Martina Němcová Šašková

Němcová Šašková přináší zkušenosti z oblasti školství, cestovního ruchu a IT průmyslu. Na pozici co-branding manager bude mít na starosti navrhování a realizaci projektů sdružujících více značek či klientů.

Oddělení Co-branding je v Dorlandu novinkou, stejně jako oddělení Business development, které se zaměřuje na vyhledávání nových distribučních kanálů, strategií a rozvoj B2B aktivit. Dorland se takto snaží doplit své fullservisové služby v oblasti marketingu.


Čtěte také: Ogilvy ohlašuje patero posil


Autor: Filip Votava, Strategie

Komentáře

Čtěte také

Vědci našli planetu jako Země v obyvatelné zóně Proximy Centauri

Vědci našli planetu jako Země v obyvatelné zóně Proximy Centauri

Astronomové doslova "za humny" Sluneční soustavy objevili planetu přibližně o hmotnosti Země, která obíhá kolem své hvězdy Proxima Centauri v takzvané obyvatelné zóně, a na které… více

Mobilní web