Agentura Dorland angažovala tři posily

Poté, co Dorland představil dvě nová oddělení, rozrůstá se jeho tým o tři ženy.

Markéta Vesecká
9.4.2015 10:37   |  

Tři vedoucí pozice v agentuře Dorland obsadily ženy. Markéta Vesecká se ujala funkce operation manager a převzala tak zodpovědnost nad rozvojem a fungováním celého týmu, Andrea Havránková nastoupila jako art director a Martina Němcová Šašková bude mít coby co-branding manager na starosti rozvoj nových projektů sdružujících více partnerů.

Vesecká má více než desetiletou zkušenost v oblasti marketingu, dlouhá léta působila mimo jiné jako projektový manager ve firmě Open and Lowe, do svého současného působiště přichází z firmy Sajlers & partners z pozice account managera. V Dorlandu už v letech 2012–2013 působila jako produkční. Jejím současným úkolem je rozvoj a koordinace celého týmu.

Andrea Havránková

Havránková přichází z o. s. K světu, kde pracovala jako copywriter. K náplni její práce patřila především tvorba tiskových zpráv nebo reklamních sloganů a hesel, plnění obsahu webu i Facebooku.

Martina Němcová Šašková

Němcová Šašková přináší zkušenosti z oblasti školství, cestovního ruchu a IT průmyslu. Na pozici co-branding manager bude mít na starosti navrhování a realizaci projektů sdružujících více značek či klientů.

Oddělení Co-branding je v Dorlandu novinkou, stejně jako oddělení Business development, které se zaměřuje na vyhledávání nových distribučních kanálů, strategií a rozvoj B2B aktivit. Dorland se takto snaží doplit své fullservisové služby v oblasti marketingu.


Čtěte také: Ogilvy ohlašuje patero posil


Autor: Filip Votava, Strategie

Komentáře

Čtěte také

Protonové centrum prodloužilo svůj úvěr, až do roku 2033

Protonové centrum prodloužilo svůj úvěr, až do roku 2033

Soukromá pražská ozařovací klinika slaví další krok k ekonomické stabilizaci. Pět dní poté, co Protonové centrum (PTC) uzavřelo standardní smlouvu se Všeobecnou zdravotní… více

Mobilní web