Havas PR Prague má nové vedení

Havas PR Prague řídí nově Michal Vlasák a Martin Pavlíček. Změna souvisí s rozhodnutím Kateřiny Wheeler, která bude po devítiletém působení v Havas PR pokračovat ve své kariéře jako nezávislá PR konzultantka.

 Havas PR
19.11.2015 10:10   |  

Michal Vlasák přišel do Havasu v roce 2007 a byl povýšen do pozice zástupce ředitele v roce 2012. Jeho zkušenosti zahrnují poskytování komunikačních služeb společnostem jako je např. Google, Westinghouse Electric Company či Toyota Peugeot Citroën Automobile a nyní vede tým korporátní komunikace. Vystudoval žurnalistiku a mediální studia na Karlově Univerzitě a příležitostně přednáší o PR na Vysoké škole ekonomické v Praze.

Michal Vlasák

Martin Pavlíček přestoupil do Havasu na začátku roku 2015 z UPC Česká republika z pozice ředitele komunikace. V předchozích deseti letech působil jako ředitel korporátní komunikace společnosti Unipetrol a jako tiskový mluvčí společnosti ČEZ, v Havasu vede tým pro finanční a zdravotnický sektor. Pavlíček získal na University of New York in Prague magisterský titul v oboru PR komunikace a MBA v marketingu. Na své alma mater nadále učí předmět Advanced PR.

Martin Pavlíček

„Tým jsme posílili povýšením Daniely Chovancové do pozice Account Director pro IT & Telco, Ljuby Kotáskové na pozici Social Media Director a Lucie Strnadové do pozice Account Director pro FMCG a eventy,“ říká Michal Vlasák.


Čtěte také: Havas PR Prague rozšiřuje řady svých klientů


Autor: Petr Novotný, Strategie

Komentáře

Čtěte také

Rakušané budou znovu volit prezidenta, rozhodl ústavní soud

Rakušané budou znovu volit prezidenta, rozhodl ústavní soud aktualizováno

Rakousky ústavní soud zrušil výsledky druhého kola prezidentských voleb. Své rozhodnutí odůvodnil nesrovnalostmi při sčítání hlasů. Volby velmi těsně vyhrál kandidát Zelených… více

Komerční prezentace
Mobilní web