Havel, Holásek a Ryšávková

Novou marketingovou ředitelkou kanceláře Havel, Holásek & Partners se stala Veronika Ryšávková.

 Veronika Ryšávková, marketingová ředitelka kanceláře Havel, Holásek & Partners
4.1.2016 16:27   |  

Ryšávková v kanceláři doposud zastávala pozici PR manažerky a ředitelky vzdělávací Akademie Havel, Holásek & Partners. Ve firmě bude i nadále zodpovídat za budování vztahů s veřejností a utváření mediálního obrazu společnosti, zároveň však zastřeší veškeré marketingové aktivity, včetně strategického řízení a dlouhodobého budování značky v České republice, na Slovensku i v zahraničí.

Ryšávková se bude zároveň dál podílet na rozvoji Akademie Havel, Holásek & Partners a bude rovněž odpovědná za interní komunikaci.

Před nástupem do Havel, Holásek & Partners v dubnu 2014 pracovala Ryšávková na Ministerstvu spravedlnosti ČR, nejprve jako ředitelka tiskového odboru a tisková mluvčí, později jako vrchní ředitelka sekce kabinetu ministra, kde odpovídala za exekutivní chod celého úřadu, komunikaci dovnitř i vně rezortu a vedla tým poradců. Měla též na starosti mediální politiku Legislativní rady vlády.

Předtím působila v mezinárodní PR agentuře a jako novinářka. V České televizi se jako reportérka specializovala na legislativu a justici.

Dlouhodobě se věnuje právnickému PR, popularizaci práva a mediálnímu poradenství, vede mediální tréninky pro soukromou sféru, ale také pro soudce a státní zástupce v rámci Justiční akademie ČR. Je autorkou a spoluautorkou řady popularizačních článků a knih věnujících se novému soukromému právu, v této oblasti též přednáší.

Ryšávková vystudovala Právnickou fakultu UK v Praze, žurnalistiku a bohemistiku na Filozofické fakultě UP v Olomouci a marketing na VŠFS v Praze. Právo i masmédia též studovala ve Velké Británii, a to na Perth College a London City University v Londýně.


Čtěte také: Paragrafy v praxi: Kdo má patent na značku


Autor: Petr Novotný, Strategie

Komentáře

Čtěte také

Babiš start EET neodloží, systém se spustí ještě před Vánoci

Babiš start EET neodloží, systém se spustí ještě před Vánoci

Ministr financí Andrej Babiš (ANO) rozhodl, že neodloží o měsíc spuštění elektronické evidence tržeb (EET). Návrh Hospodářské komory původně zvažoval. Od 1. prosince se tak do… více

Mobilní web