Havel, Holásek a Ryšávková

Novou marketingovou ředitelkou kanceláře Havel, Holásek & Partners se stala Veronika Ryšávková.

 Veronika Ryšávková, marketingová ředitelka kanceláře Havel, Holásek & Partners
4.1.2016 16:27   |  

Ryšávková v kanceláři doposud zastávala pozici PR manažerky a ředitelky vzdělávací Akademie Havel, Holásek & Partners. Ve firmě bude i nadále zodpovídat za budování vztahů s veřejností a utváření mediálního obrazu společnosti, zároveň však zastřeší veškeré marketingové aktivity, včetně strategického řízení a dlouhodobého budování značky v České republice, na Slovensku i v zahraničí.

Ryšávková se bude zároveň dál podílet na rozvoji Akademie Havel, Holásek & Partners a bude rovněž odpovědná za interní komunikaci.

Před nástupem do Havel, Holásek & Partners v dubnu 2014 pracovala Ryšávková na Ministerstvu spravedlnosti ČR, nejprve jako ředitelka tiskového odboru a tisková mluvčí, později jako vrchní ředitelka sekce kabinetu ministra, kde odpovídala za exekutivní chod celého úřadu, komunikaci dovnitř i vně rezortu a vedla tým poradců. Měla též na starosti mediální politiku Legislativní rady vlády.

Předtím působila v mezinárodní PR agentuře a jako novinářka. V České televizi se jako reportérka specializovala na legislativu a justici.

Dlouhodobě se věnuje právnickému PR, popularizaci práva a mediálnímu poradenství, vede mediální tréninky pro soukromou sféru, ale také pro soudce a státní zástupce v rámci Justiční akademie ČR. Je autorkou a spoluautorkou řady popularizačních článků a knih věnujících se novému soukromému právu, v této oblasti též přednáší.

Ryšávková vystudovala Právnickou fakultu UK v Praze, žurnalistiku a bohemistiku na Filozofické fakultě UP v Olomouci a marketing na VŠFS v Praze. Právo i masmédia též studovala ve Velké Británii, a to na Perth College a London City University v Londýně.


Čtěte také: Paragrafy v praxi: Kdo má patent na značku


Autor: Petr Novotný, Strategie

Komentáře

Čtěte také

Martin Čaban: Babišův křik a Dbalého psychedelie nestačí. Kabátkovi se daří

Martin Čaban: Babišův křik a Dbalého psychedelie nestačí. Kabátkovi se daří

Předseda ANO a vicepremiér Andrej Babiš se velmi rozčiluje nad tím, že správní rada Všeobecné zdravotní pojišťovny potvrdila ve funkci ředitele Zdeňka Kabátka. Vášnivě se rozepsal… více

Mobilní web