I’m PR přetáhlo Vodafonu Konopkovou

K Anetě Petrouškové a Mirkovi Čepickému, kteří před půl rokem začali nabízet PR služby pod značkou I´m PR, se od května připojí PR profesionálka Adéla Konopková, která přichází z Vodafonu, kde působila na tiskovém oddělení téměř sedm let.

 Adéla Konopková, I'm PR a dříve Vodafone
16.3.2016 13:00   |  

Adéla Konopková pracovala poslední čtyři roky jako senior PR specialistka a zástupkyně tiskové mluvčí mobilního operátora Vodafone. Před příchodem do Vodafonu působila několik let v PR agentuře AC&C Public Relations, kde se starala o ICT, byznysovou a lifestylovou komunikaci technologicky zaměřených klientů, zejména společnosti Nokia.

Tým I´m PR tak bude od května složen ze tří profesionálů s více než desetiletými zkušenostmi z médií a PR práce pro korporaci a menší i střední společnosti na českém trhu. Nezaměstnávají žádné juniory, veškerou práci klientům dodávají sami.

Mirek Čepický podobně jako Konopková působil léta ve Vodafonu, nejprve jako tiskový mluvčí, později jako šéf korporátní komunikace.


Čtěte také: Čepický a Petroušková zakládají agenturu I´m PR


Autor: Petr Novotný, Strategie

Komentáře

Čtěte také

Jak hacknout PC bez připojení k internetu? Přes větrák

Jak hacknout PC bez připojení k internetu? Přes větrák

Říká se, že nejlepší ochranou počítačových dat před ukradením hackery je jednoduchý fyzický úkon – vytažení internetového kabelu. Podle inženýrů z izraelské Ben-Gurionovy… více

Komerční prezentace
Mobilní web