Jaime Mandelbaum z Y&R povede evropskou kreativu

V agentuře Young & Rubicam, která spadá pod mezinárodní skupinu WPP, měl dosud Jaime Mandelbaum na starosti střední a východní Evropu. Nyní bude dohlížet na kreativní oddělení Y&R napříč celou kontinentální Evropou.

 Jaime Mandelbaum z Young & Rubicam
25.1.2016 11:36   |  

Mandelbaum se bude ze své nové pozice zodpovídat přímo generálnímu řediteli pro Evropu Andrewu Dimitriouovi a globálnímu kreativnímu řediteli Tonymu Grangerovi.

Od svého příchodu do pražské Y&R v roce 2007 pomohl Jaime Mandelbaum transformovat agenturu v jednu z nejinovativnějších a nejoceňovanějších agentur na trhu. Přispěl k získání titulu Agentura roku a také k prvnímu ocenění pražské agentury na soutěži Cannes Lions. Pod jeho vedením se Y&R stala nejoceňovanější sítí v celé střední i východní Evropě na festivalech v Cannes v roce 2014 a 2015 a také vyhrála šest ocenění Grand Prix na cenách Golden Drum v roce 2015. Jeho úsilí přineslo České republice první a druhé ocenění Gold Lion v Cannes a také první Grand Prix pro Turecko v roce 2015.

„Moc se těším na svoji novou roli. Vidím spoustu dobré práce, která byla odvedena v celé oblasti, ale také hodně nevyužitého potenciálu,“ uvedl Mandelbaum.

Před příchodem do Y&R pracoval Mandelbaum v Leo Burnett Praha, Jung von Matt v Hamburku, Kaspen Jung von Matt a TBWA\Berlin. Pracoval pro klienty jako Adidas, Absolut vodka, BMW, Danone, Harley-Davidson, PlayStation či Nike, jeho práce získala ocenění na festivalu v Cannes, ADC New York, The One Show, D&AD, Clio, London International, Eurobest, NY Festivals a ADC Europe.


Čtěte také: Daniel Bartek: Kreativec, který vsadil na Českou poštu


Autor: Petr Novotný, Strategie

Komentáře

Čtěte také

Irák chce podpořit ceny ropy, hodlá však dál zvyšovat těžbu

Irák chce podpořit ceny ropy, hodlá však dál zvyšovat těžbu aktualizováno

Irák je odhodlán sehrát v rámci kartelu OPEC aktivní roli při podpoře cen ropy. Řekl to dnes tamní ministr ropného průmyslu Džabár Alí Luajbí. Dodal však, že jeho země bude… více

Mobilní web