Novou šéfredaktorkou časopisu Moje psychologie se stala Barbora Šťastná

Novou šéfredaktorkou měsíčníku Moje psychologie z divize Časopisy vydavatelství Mladá fronta se stala Barbora Šťastná, která na pozici šéfredaktorky nastupuje od 7. dubna 2015.

Barbora Šťastná
8.4.2015 9:53   |  

Barbora Šťastná dlouhodobě působila na editorské a redakční pozici v magazínu Elle a dříve v časopisech Premiere a Týden. Zkušenosti z oblasti psaní textů pro ženské čtenářky od dubna uplatní v časopise Moje psychologie, který má podtitul „Časopis, který vidí pod povrch“. Moje psychologie se stala časopisem roku 2013 v kategorii Launch nebo Relaunch roku.

Moje psychologie je lifestylový časopis pro všechny, kteří chtějí porozumět svým pocitům i pocitům ostatních lidí, chtějí rozpoznat možná úskalí vztahů se svými partnery, přáteli, dětmi či kolegy a najít návod na jejich řešení, chtějí lépe poznat sami sebe, využít svých možností a zbavit se slabostí.

Je určen vzdělaným, zvídavým a náročným čtenářkám, kterým nabízí novinářsky i odborně špičkově zpracované a zároveň čtivé články. K tomu předkládá i nový, netradiční pohled na módu a kosmetiku, design, gastronomii i cestování, protože i všechny smyslové požitky jsou součástí naší psychické kondice.
Moje psychologie vychází již 10. rokem, má 140 stran a náklad 36 tisíc výtisků.


Čtěte také:
Časopis Betynka vede Alice Rossi

Časopis Moje psychologie získal titul relaunch roku

Autor: red

Komentáře

Čtěte také

Kolik dnes vlastně stojí známá česká auta? Budete se divit

Kolik dnes vlastně stojí známá česká auta? Budete se divit

Daruji za odvoz? Ale jděte, tahle auta se dnes prodávají dokonce dráž než jejich moderní nástupci. Třeba taková „tisícovka“ mění majitele klidně za čtvrt milionu. A zdaleka není… více

Mobilní web