Novou šéfredaktorkou časopisu Moje psychologie se stala Barbora Šťastná

Novou šéfredaktorkou měsíčníku Moje psychologie z divize Časopisy vydavatelství Mladá fronta se stala Barbora Šťastná, která na pozici šéfredaktorky nastupuje od 7. dubna 2015.

Barbora Šťastná
8.4.2015 9:53   |  

Barbora Šťastná dlouhodobě působila na editorské a redakční pozici v magazínu Elle a dříve v časopisech Premiere a Týden. Zkušenosti z oblasti psaní textů pro ženské čtenářky od dubna uplatní v časopise Moje psychologie, který má podtitul „Časopis, který vidí pod povrch“. Moje psychologie se stala časopisem roku 2013 v kategorii Launch nebo Relaunch roku.

Moje psychologie je lifestylový časopis pro všechny, kteří chtějí porozumět svým pocitům i pocitům ostatních lidí, chtějí rozpoznat možná úskalí vztahů se svými partnery, přáteli, dětmi či kolegy a najít návod na jejich řešení, chtějí lépe poznat sami sebe, využít svých možností a zbavit se slabostí.

Je určen vzdělaným, zvídavým a náročným čtenářkám, kterým nabízí novinářsky i odborně špičkově zpracované a zároveň čtivé články. K tomu předkládá i nový, netradiční pohled na módu a kosmetiku, design, gastronomii i cestování, protože i všechny smyslové požitky jsou součástí naší psychické kondice.
Moje psychologie vychází již 10. rokem, má 140 stran a náklad 36 tisíc výtisků.


Čtěte také:
Časopis Betynka vede Alice Rossi

Časopis Moje psychologie získal titul relaunch roku

Autor: red

Komentáře

Čtěte také

Stát křísí plány na jižní železniční spoj s Vídní

Stát křísí plány na jižní železniční spoj s Vídní

Ministerstvo dopravy si vzpomnělo na starou trasu někdejšího expresu Vindobona a začalo oprašovat plány na zavedení spoje z Prahy do Vídně přes jižní Čechy. Jedním z cílů by bylo… více

Mobilní web