Novou šéfredaktorkou časopisu Moje psychologie se stala Barbora Šťastná | E15.cz

Novou šéfredaktorkou časopisu Moje psychologie se stala Barbora Šťastná

Novou šéfredaktorkou časopisu Moje psychologie se stala Barbora Šťastná
8. dubna 2015 • 09:53
Novou šéfredaktorkou měsíčníku Moje psychologie z divize Časopisy vydavatelství Mladá fronta se stala Barbora Šťastná, která na pozici šéfredaktorky nastupuje od 7. dubna 2015.

Barbora Šťastná dlouhodobě působila na editorské a redakční pozici v magazínu Elle a dříve v časopisech Premiere a Týden. Zkušenosti z oblasti psaní textů pro ženské čtenářky od dubna uplatní v časopise Moje psychologie, který má podtitul „Časopis, který vidí pod povrch“. Moje psychologie se stala časopisem roku 2013 v kategorii Launch nebo Relaunch roku.

Moje psychologie je lifestylový časopis pro všechny, kteří chtějí porozumět svým pocitům i pocitům ostatních lidí, chtějí rozpoznat možná úskalí vztahů se svými partnery, přáteli, dětmi či kolegy a najít návod na jejich řešení, chtějí lépe poznat sami sebe, využít svých možností a zbavit se slabostí.

Je určen vzdělaným, zvídavým a náročným čtenářkám, kterým nabízí novinářsky i odborně špičkově zpracované a zároveň čtivé články. K tomu předkládá i nový, netradiční pohled na módu a kosmetiku, design, gastronomii i cestování, protože i všechny smyslové požitky jsou součástí naší psychické kondice.
Moje psychologie vychází již 10. rokem, má 140 stran a náklad 36 tisíc výtisků.


Autor: red
 

businessinfo.cz

  • V digitálním věku skladují firmy většinu dokumentů stále na papíře. A dělá jim to potíže
  • Pro oznamovatele korupce nejsou potřeba nová pravidla, tvrdí podnikatelé
  • Startup Investiční aukce otevřel faktoring i malým a středním firmám
  • Stát shromažďuje příliš mnoho dat, hrozí zneužití, varují poplatníci před kontrolním hlášením