Symbio obsadilo „nejhorší místa“

Agentura Symbio posiluje accountský tým, nastupují Šupolík z Googlu a Ripplová z McCannu.

Noví accounti v Symbiu: Bára Ripplová a Petr Šupolík
5.2.2016 11:21   |  

Symbio uspělo v náborové kampani Chcidosymbia.cz, ve které shánělo pod heslem „Nejhorší džob v agentuře“ seniorní account manažery. Od poloviny ledna pracuje v agentuře Petr Šupolík, v polovině února ho bude následovat ještě Bára Ripplová.

Petr Šupolík přichází do Symbia z Googlu, kde zastával pozici Industry Manager. Pomáhal využívat marketingové nástroje a kanál YouTube klientům zejména z oblasti technologií, financí a FMCG. Předtím působil několik let v agentuře H1.cz jako account manažer mj. pro Škoda Auto a další značky VW Group.

Bára Ripplová posledních šest let působila v agentuře McCann Prague, kde se postupně vypracovala z account executive až na pozici junior account director. Nejvíce se věnovala klientům L ́Oréal Paris, Maybelline a Nestlé, v posledním roce i Vodafonu. Za práci na kampani pro L ́Oréal Paris Casting Crème Gloss získala Zlatou Effie 2014.

Náborovou kampaň spustilo Symbio na konci září 2015, hlavní video vidělo jen na Facebooku přes 13 000 potenciálních zájemců o práci.


Čtěte také: HR kampaň Symbia láká na nejnevděčnější pozici


Autor: Petr Novotný, Strategie

Komentáře

Čtěte také

Porošenko se při cestě na Donbas dostal do přestřelky

Porošenko se při cestě na Donbas dostal do přestřelky

Ukrajinský prezident Petro Porošenko se během inspekce po armádních postech v Donbasu dostal pod palbu separatistů. V Potvrdil to mluvčí protipovstalecké operace Andrij Lysenko. K… více

Komerční prezentace
Mobilní web