Špinara nahradí ve vedení H1 Kahoun

Do agentury na výkonnostní marketing H1.cz nastoupí na pozici ředitele od 1. června Filip Kahoun. Zakladatel agentury a její současný CEO David Špinar se chce věnovat rodině.

 Kahoun
20.5.2014 10:42   |  

Filip Kahoun působil více než deset let působil v nejvyšším vedení společností Cetelem ČR, Česká pojišťovna, Generali pojišťovna a Mall.cz. Vystudoval ekonomiku a management na Jihočeské univerzitě. Následně získal v roce 2005 mezinárodně uznávaný doktorát v oboru Marketing na Vysoké škole ekonomické v Praze.

Ve vedení firmy Filipa Kahouna doplní Roman Appeltauer, současný Chief Operations Officer (COO) a Radka Hartmanová, současná Chief Commercial Officer (CCO). Roman jako COO zastřešuje odborná oddělení agentury a marketing, soustředí se především na synergii jednotlivých služeb agentury. Radka Hartmanová jako CCO má na starosti klientská oddělení a nabídku školení.


Čtěte také:

Krutiš se vrací do agentury H1.cz, bude mít na starosti SEO


Autor: rap

Komentáře

Čtěte také

Začátek jednání o brexitu může Cameron EU oznámit i ústně

Začátek jednání o brexitu může Cameron EU oznámit i ústně

Britský premiér David Cameron může spustit vyjednávání o vystoupení Británie z Evropské unie i ústně, například během nadcházejícího summitu, a nemusí do Bruselu posílat formální… více

Komerční prezentace
Mobilní web