Špinara nahradí ve vedení H1 Kahoun

Do agentury na výkonnostní marketing H1.cz nastoupí na pozici ředitele od 1. června Filip Kahoun. Zakladatel agentury a její současný CEO David Špinar se chce věnovat rodině.

 Kahoun
20.5.2014 10:42   |  

Filip Kahoun působil více než deset let působil v nejvyšším vedení společností Cetelem ČR, Česká pojišťovna, Generali pojišťovna a Mall.cz. Vystudoval ekonomiku a management na Jihočeské univerzitě. Následně získal v roce 2005 mezinárodně uznávaný doktorát v oboru Marketing na Vysoké škole ekonomické v Praze.

Ve vedení firmy Filipa Kahouna doplní Roman Appeltauer, současný Chief Operations Officer (COO) a Radka Hartmanová, současná Chief Commercial Officer (CCO). Roman jako COO zastřešuje odborná oddělení agentury a marketing, soustředí se především na synergii jednotlivých služeb agentury. Radka Hartmanová jako CCO má na starosti klientská oddělení a nabídku školení.


Čtěte také:

Krutiš se vrací do agentury H1.cz, bude mít na starosti SEO


Autor: rap

Komentáře

Čtěte také

Automobilka PSA dosáhla rekordního zisku, vydělala 33 miliard za půl roku

Automobilka PSA dosáhla rekordního zisku, vydělala 33 miliard za půl roku

Francouzská automobilka PSA Group, která zahrnuje značky Peugeot a Citroën, v prvním pololetí více než zdvojnásobila čistý zisk na rekordních 1,21 miliardy eur (téměř 33 miliard… více

Mobilní web