Annonce dává v kampani šanci vysloužilému nábytku

Inzertní noviny Annonce se zaměřily na recyklaci nábytku. Letní kampaň přichystaly ve spolupráci s agenturou Lovebrand.

 Pro jednoho odpad, pro druhého poklad
5.8.2015 9:47   |  

Inzertní noviny a webové stránky Annonce se pustily do kampaně s názvem Pro jednoho odpad, pro druhého poklad. „Naše srpnová kampaň má za cíl dát druhou šanci starším kusům nábytku a díky inspiraci a propojení nabídky s poptávkou je z odpadu proměnit na originální designové kousky zdobící domácnost,“ vysvětluje Lenka Černá, výkonná ředitelka Annonce.

I její bydlení prošlo v nedávné době kompletní proměnou. „Můj byt bude sloužit jako malá ukázka možné proměny domova. Pro zájemce máme dále připravenou i speciální webovou stránku, kde najdou další inspiraci díky článkům a užitečným radám odborníků, jak si pořídit první kousek nábytku na předělání,“ uzavírá Černá.

Návštěvníci Dyzajn market festivalu, který se konal 1. a 2. srpna na pražském Střeleckém ostrově a jehož partnerem byla právě Annonce, si vizuál čerstvě renovovaného křesla z ředitelčina bytu mohli dokonce prohlédnout.

Kampaň si Annonce přichystala vlastními silami s pomocí agentury Lovebrand. Externí komunikaci má na starosti agentura ADison. V rámci kampaně se počítá i s online podporou, kterou si Annonce opět zajišťuje sama.


Čtěte také: Milka rozběhla „dvojnásobně neodolatelnou“ kampaň


Autor: Filip Votava, Strategie

Komentáře

Čtěte také

The Guardian: Referendum není závazné, Cameron jej mohl ignorovat

The Guardian: Referendum není závazné, Cameron jej mohl ignorovat

Je referendum o EU právně závazné? Jednoduchá odpověď na tuto otázku zní Ne, tvrdí deník The Guardian. Britský premiér, který je proti brexitu, se teoreticky mohl rozhodnout vůli… více

Komerční prezentace
Mobilní web