Annonce dává v kampani šanci vysloužilému nábytku

Inzertní noviny Annonce se zaměřily na recyklaci nábytku. Letní kampaň přichystaly ve spolupráci s agenturou Lovebrand.

 Pro jednoho odpad, pro druhého poklad
5.8.2015 9:47   |  

Inzertní noviny a webové stránky Annonce se pustily do kampaně s názvem Pro jednoho odpad, pro druhého poklad. „Naše srpnová kampaň má za cíl dát druhou šanci starším kusům nábytku a díky inspiraci a propojení nabídky s poptávkou je z odpadu proměnit na originální designové kousky zdobící domácnost,“ vysvětluje Lenka Černá, výkonná ředitelka Annonce.

I její bydlení prošlo v nedávné době kompletní proměnou. „Můj byt bude sloužit jako malá ukázka možné proměny domova. Pro zájemce máme dále připravenou i speciální webovou stránku, kde najdou další inspiraci díky článkům a užitečným radám odborníků, jak si pořídit první kousek nábytku na předělání,“ uzavírá Černá.

Návštěvníci Dyzajn market festivalu, který se konal 1. a 2. srpna na pražském Střeleckém ostrově a jehož partnerem byla právě Annonce, si vizuál čerstvě renovovaného křesla z ředitelčina bytu mohli dokonce prohlédnout.

Kampaň si Annonce přichystala vlastními silami s pomocí agentury Lovebrand. Externí komunikaci má na starosti agentura ADison. V rámci kampaně se počítá i s online podporou, kterou si Annonce opět zajišťuje sama.


Čtěte také: Milka rozběhla „dvojnásobně neodolatelnou“ kampaň


Autor: Filip Votava, Strategie

Komentáře

Čtěte také

Chovanec žádá miliardy na zvýšení bezpečnosti. Máte rezervy, reagoval Babiš

Chovanec žádá miliardy na zvýšení bezpečnosti. Máte rezervy, reagoval Babiš

Ministr vnitra Milan Chovanec (ČSSD) požaduje tři miliardy korun navíc na navýšení počtu policistů a boj proti terorismu. ČSSD považuje bezpečnost za prioritu při sestavování… více

Mobilní web