Budvar uvádí Dark Cherry. Podpoří ho v místě prodeje

Pivovar Budějovický Budvar uvádí v těchto dnech na český trh nový druh piva – Budweiser Budvar Dark Cherry. Je to tmavý ležák s příchutí višně, který je určen především ženám a milovníkům neobvyklých piv. Novinka bude k dostání pouze čepovaná ve vybraných restauracích po celé republice.

Nové pivo bude k dostání pouze v několika stovkách vybraných českých restaurací. Jeho uvedení v nich podpoří kampaň od Kaspen/Jun von Matt
16.10.2013 15:34   |  

„Je to plnohodnotný tmavý ležák s obsahem alkoholu 4,5 % a zásadně se tak liší od běžných mixů piva a limonád. Věříme, že nabízíme velmi zajímavý nápoj, kterým chceme primárně oslovit ženy a také milovníky neobvyklých piv,“ říká Petr Košin, specialista řízení jakosti piva z Budějovického Budvaru a vedoucí týmu, který nový druh ležáku vyvíjel.

Nové pivo bude k dostání pouze v několika stovkách vybraných českých restaurací. Dodává se v sudech o objemu 20 litrů a se stáčením do láhví se prozatím nepočítá. Komunikační podpora nového produktu v místech prodeje bude probíhat pod heslem „Každý den NEní důvod k oslavě“ a s nadsázkou bude připomínat drobné každodenní zármutky. Kampaň připravila reklamní agentura Kaspen/Jung von Matt.

O Budvaru se dočtete také zde:

FLEMA Media Awards: Po dvou nominacích pro Coca-Colu, Milku a Budvar

Budvar si vyladil Pardálovo bezové

Louskáček 2013: Grand Prix pro Kaspen/Jung v. Matt za kampaň Budvaru

Autor: br

Komentáře

Čtěte také

Mnichov: Střelba nemá souvislost s uprchlíky ani IS, tvrdí policie

Mnichov: Střelba nemá souvislost s uprchlíky ani IS, tvrdí policie Video

Útok, při němž v pátek v Mnichově střelec zabil devět lidí a pak sám sebe, neměl politický motiv. Na tiskové konferenci to dnes řekl mnichovský policejní ředitel Hubertus Andrä,… více

Mobilní web