CrossCafe promuje Pikolo

Český kavárenský řetězec CrossCafe spustil novou kampaň, jejíž tváří se stal také zakladatel a majitel značky CrossCafe Jan Janák.

 Kampaň CrossCafe s majitelem Janem Janákem na vizuálu
23.12.2015 11:42   |  

Nápad na kampaň „Pro lepší den“, která je nadstavbou kampaně „Já si melu svou“, vznikl přímo v CrossCafe. Realizace probíhala ve spolupráci s agenturou Conquest design.

Majitel sítě CrossCafe Jan Janák propaguje na vizuálech společně se svými zaměstnanci a jejich dětmi nový nápoj s názvem Pikolo.

„Kampaní chceme zdůraznit, že návštěva kavárny je malá radost uprostřed všedního dne. Symbolem našich malých radostí je také pikolo, které se mezi Čechy stalo synonymem pro malé espresso. Termín 'piccolo' vznikl spontánně a jasně v Čechách říká, jakou velikost kávy chci, tak proč ho u nás nepoužívat? Pro posílení tohoto českého specifika jsme se rozhodli název psát česky Pikolo,“ přibližuje myšlenku kampaně Janák.


Čtěte také: Za Starbucks komunikuje nově agentura Bokem


Autor: Petr Novotný, Strategie

Komentáře

Čtěte také

Do amerického Seattlu zamíří až patnáct tramvají Inekonu

Do amerického Seattlu zamíří až patnáct tramvají Inekonu

Flotila tramvají s českým rodokmenem v americkém Seattlu se do dvou let výrazně rozroste. Tuzemský dodavatel Inekon očekává brzký podpis opce na deset až patnáct tramvají s… více

Mobilní web