Gigasport paroduje úspěšné video z YouTube

Tvůrci kampaně sportovního řetězce Gigasport našli inspiraci na YouTube u videí, na kterých náš úspěšný dálkový běžec na lyžích dává po závodě interview.

 Gigasport
13.1.2012 9:33   |  

Gigasport společně s reklamní agenturou Mark/BBDO připravil jednotný koncept zimní kampaně „My lyžařům rozumíme“, kterým se chce přiblížit svým zákazníkům a zároveň sportovcům. Inspirací byl český běžkař, jehož originální používání cizích jazyků se stalo hitem na internetu. Především pak spojení „Zkusit šůšn“.

První část kampaně na podporu výprodeje lyží v podobě rádiových spotů se rozběhla v listopadu, běžkaře zahrál Daniel Čech, který věrně paroduje mnohé úspěšné sportovce.

K nabídce výprodeje veškerého zimního sortimentu v prosinci a v lednu vzniklo nejen nové rádio, ale i spot pro televizi a internet. Třiceti sekundová verze spotu šla v druhé půlce prosince na Nova MTV, delší video určené pro internet, bylo nasazeno začátkem ledna.

Hlavním hrdinou je již známý lyžař snažící se navázat kontakt s lyžařkou na vleku. Jeho jazykové schopnosti jsou chabé, kombinuje češtinu, němčinu a angličtinu a nezapomene ani na: „Zkusit šůšn?“

Jestli spot neznáte, podívejte se:

Jedno z videí, kterým se tvůrci kampaně inspirovali:

Autor: red

Komentáře

Čtěte také

Němci chtějí zneužití tísňové linky trestat vězením

Němci chtějí zneužití tísňové linky trestat vězením

Bavorský ministr spravedlnosti Winfried Bausback (CSU) požaduje tvrdší sankce za úmyslné zneužití tísňového volání. Pokud se zjistí úmyslné blokování linky, hrozí viníkovi až tři… více

Mobilní web