Krušovice natočily jako partner hokejového mistrovství sérii spotů

Video Značka Krušovice ze společnosti Heineken ČR jako oficiální partner mistrovství světa v ledním hokeji, které se bude konat od 1. do 17.května, spouští postupně své marketingové aktivity, které mu smlouva s mezinárodní hokejovou federací umožňuje.

 Kampaň Krušovic
20.4.2015 8:13   |  

Na trhu jsou již nově designovaná balení 10- a 12stupňového piva s logem mezinárodní hokejové federace, číselné pojmenování piva má podobu skóre. Hokejový design budou mít pivní lahve, plechovky i PET lahve. Řetězec Tesco prodává multibalení s dárkovou sklenicí a hokejový design budou mít i multibalení plechovek.

Krušovice ale uvařily i speciální hokejový Saaz Late, dvanáctistupňový ležák, který je pouze z jedné odrůdy žateckého pozdního chmele Saaz Late. Výjimečnost tohoto za studena chmeleného sezónního piva je ve výraznější chmelové chuti a vůni. Prodávat se bude od 1. května 2015 a k dispozici bude přes 800 hektolitrů piva. Během mistrovství bude prodáváno především ve fanzóně před O2 arénou a ve vlastních restauracích s obrazovkami.

O dalších částech kampaně budou krušovičtí informovat postupně, nyní odtajnili sponzorské TV spoty, které se již vysílají na České televizi i na Nově, videa poběží v průběhu dubna a května.

Autorem kampaně je agentura VCCP, vznikly v režii Petra Němečka a v produkci Pukka Production. Jde o 15 desetivteřinových minimalistických spotů, kde hlavní roli hrají dosavadní představitel konzumenta krušovického piva Krále alias Vládi Vladimír Černohorský, na pomoc mu přišlo několik výrazných fanouškovských typů střední generace – a pivo Krušovice ve všech možných balení.


Čtěte také: Král má své priority: raději Krušovice než krásnou Vicu Kerekeš


Autor: Aleš Hudský, Strategie

Komentáře

Čtěte také

Maďarsko chce na hranici se Srbskem postavit „masivnější obranný systém“

Maďarsko chce na hranici se Srbskem postavit „masivnější obranný systém“

Maďarsko chce vybudovat druhý plot podél své hranice se Srbskem. Podle oznámil to maďarský premiér Viktor Orbán. Předpokládá, že druhá bariéra pomůže posílit obranu před možným… více

Mobilní web