Letošní Fresh Film Fest deformuje obličeje

Kampaň mezinárodního filmového festivalu Fresh Film Fest se tentokrát ponese ve znamení zdeformovaných lidských obličejů.

 FFF 2011
25.7.2011 12:47   |  

„Koncept vychází ze spojení dvou motivů: svěžího proudu v kinematografii, který obsahuje název festivalu, a punkového vzdoru, což je jeho letošní hlavní téma,“ uvádí Martin Přikryl, který spolu s Pavlem Fuchsou z agentury Jandl Praha rozpracovává a finalizuje návrh studentky Luise Wilhelm z ateliéru grafického designu a nových médií Vysoké školy uměleckoprůmyslové v Praze. Návrh byl vybrán zástupci festivalu z několika klausurních prací, které vznikly pod vedením Petra Babáka a Štěpána Malovce.

„Vizuál i TV spoty mají svojí podobou s nadsázkou provokovat a vzdorovat konformitě. Obličeje, které kampaň prezentuje, jsou šokující, ale zároveň legrační. Jsou silou zdeformované silným proudem vzduchu, ale ne násilně znetvořené na důkaz toho, že vzdor a provokace je v našem pojetí vždy především zábava,“ doplňuje Martin Přikryl. Fotografem kampaně je Roman Dietrich.

Osmý ročník festivalu, který se zaměřuje na na celosvětovou debutovou a studentskou filmovou tvorbu, proběhne od 24. do 28. srpna v Praze.

Podívejte se na TV znělku:

Autor: red

Komentáře

Čtěte také

EU jedná o záložním plánu v případě brexitu, posílila by spolupráci

EU jedná o záložním plánu v případě brexitu, posílila by spolupráci

Představitelé zemí Evropské unie začali jednat o plánu B, který by nastal v případě, že by se Britové v nadcházejícím červnovém referendu rozhodli opustit evropský blok. Podstatou… více

Komerční prezentace
Mobilní web