S ježibabou do Equa bank

Video Equa bank představila nový reklamní koncept, který využívá motivů známých pohádek. Obsah a realizaci má na starosti agentura Proboston Creative.

 Pohádková kampaň Equa bank od agentury Proboston Creative
11.2.2016 11:18   |  

Nové reklamní spoty Equa Bank, ve kterých je hlavní postavou známý herec Roman Vojtek, běží od 10. února na televizních stanicích Nova, Prima a Barrandov a vysílat je budou i stanice zastupované společností Atmedia. Reklamní kampaň bude silně podpořena i na internetu.

„Smyslem využitého konceptu pohádek je odlišit se od komunikace ostatních bank a finančních institucí a představit přátelskou formou naše jednoduché a výhodné finanční produkty. Lidé mají pohádky spojeny s pozitivními emocemi, a proto věříme, že tímto propojením budeme Equa bank prezentovat jako přátelskou, otevřenou a důvěryhodnou banku,“ říká Henrieta Arslanová, ředitelka marketingu Equa bank.

Pohádkové spoty jsou výsledkem spolupráce Equa bank s reklamní agenturou Proboston Creative. Každý pohádkový příběh představí jeden bankovní produkt.

„Každý má rád pohádky. Pokud spojíte humor, neotřelý vizuální styl, tradiční prostředí pohádek a odvážného klienta, který se s tím vším ztotožní, může vzniknout něco, co je originální a vybočuje z řady šedého průměru,” říká kreativní ředitel agentury Proboston Creative Jakub Matoušů.

Spoty byly natočeny v produkci Savage, v režii dua Wolfberg – Přemka Ponáhlého a Jana Kalvody. Proboston Creative vzešla jako vítěz mezi šesti agenturami v podzimním výběrovém řízení banky.


Čtěte také: Kocour z GE si dá letos Myš & Chips


Autor: Petr Novotný, Strategie

Komentáře

Čtěte také

Irák chce podpořit ceny ropy, hodlá však dál zvyšovat těžbu

Irák chce podpořit ceny ropy, hodlá však dál zvyšovat těžbu aktualizováno

Irák je odhodlán sehrát v rámci kartelu OPEC aktivní roli při podpoře cen ropy. Řekl to dnes tamní ministr ropného průmyslu Džabár Alí Luajbí. Dodal však, že jeho země bude… více

Mobilní web