Staropramen mění logo a slogan a zahajuje novou kampaň

Slogan „Jeden za všechny, všichni za jednoho“ provází novou kampaň, která je připravena pro letošní rok a odstartovala už začátkem února. Součástí kampaně bude i představení nového loga a vizuálního stylu značky.

 Vizuál Stsaropramenu s novým logem
3.2.2012 16:34   |  

Hlavním cílem těchto změn je další posilování pozice značky Staropramen na českém trhu v hlavním, tzv. core segmentu piv. „Staropramen se v minulých letech soustředil především na produktovou komunikaci, která nejen v případě Staropramenu Cool Lemonu a Staropramenu Nefiltrovaného přinesla obchodní úspěch. Pro další růst značky jsme se tedy rozhodli pracovat také s její image,“ říká ke změnám manažerka značky Staropramen Eva Zlámalová.

Nová kampaň začala 2. února, kdy se na obrazovkách televizních stanic Nova, Nova Cinema, Prima Family a Prima Cool začaly objevovat půlminutové reklamní spoty, ve kterých zazní slogan „Jeden za všechny, všichni na jedno. “Staropramen chce být přirozenou součástí života part přátel a kamarádů, kteří rádi vymýšlejí nové věci a přicházejí s originálními řešeními situací,“ dodává ke spotu Zlámalová.

Kreativu kampaně připravila agentura Young & Rubicam, režie reklamy se ujal režisér Dimitar Mitovski. Média nakoupila agentura Universal McCann. Televizní komunikaci doplní on-line média a s novou kampaní se bude možné setkat také na venkovních nosičích v Praze i dalších částech republiky.

Staropramen se zároveň rozhodl po šesti letech pozměnit logo. „V roce 2011 jsme v designu začali se změnou etiket. Klíčové zdůraznění vertikálního loga a ikony „S“ jsme nyní využili a postupujeme o další krok dál. Začínáme používat nové logo v podobě štítu,“ vysvětluje Eva Zlámalová. Představení loga, které spolu s novou grafickou identitou značky připravila agentura Cocoon Group, probíhá i na profilu Staropramenu na sociální síti Facebook, který má už více než 46 tisíc fanoušků. Změny v designu a komunikaci se projeví i na prodejních místech a v hospodách a restauracích, jež nabízí piva Staropramen.

Autor: red

Komentáře

Čtěte také

Ropa je nejlevnější za poslední tři měsíce

Ropa je nejlevnější za poslední tři měsíce aktualizováno

Světové ceny ropy dnes výrazně klesly, americká lehká ropa West Texas Intermediate (WTI) se tak dostala na tříměsíční minimum pod 43 dolarů za barel. Ceny tlačí dolů obavy… více

Mobilní web