Střídmá reklama Zuno láká na přenesení půjčky

Video Od března startuje nová kampaň banky Zuno, jež láká na nízkou sazbu půjčky, kterou si klienti jiných bank přenesou do Zuno. Na kampani opět spolupracuje agentura Gunpowder.

 Kampaň Zuno od agentury Gunpowder
9.3.2016 13:59   |  

Nový spot banky Zuno je produktově zaměřený a natáčel se na bílém pozadí. Jeho smyslem je graficky zdůraznit výhodnější úrok při přenesení staré půjčky do Zuno. Je založen na otázkách, na které odpovídá již známá čtveřice herců.

Kampaň poběží po celý rok 2016. Vytvořil ji interní tým banky Zuno ve spolupráci s agenturou Gunpowder. Spot je k vidění na TV Nova a TV Prima, podpořen je bannery, PPC, Facebookem a inzercí v tištěných médiích.

Zuno nabízí své produkty již nejen čistě online, ale i prostřednictvím kontaktních míst Chytrého Honzy. Cílem je lépe oslovit právě lidi z menších měst a nabídnout jim možnost konzultovat například právě refinancování osobně s pracovníkem kontaktního místa.


Čtěte také: Banka Zuno promuje spotem nové pobočky


Autor: Petr Novotný, Strategie

Komentáře

Čtěte také

Banky vnucují klientům půjčky, stropy pro předschválené úvěry rostou

Banky vnucují klientům půjčky, stropy pro předschválené úvěry rostou

Čím dál větší částky peněz dostávají klienti českých bank až pod nos. Mantrou je zvyšující se strop předschválených půjček, tedy sumy, na kterou zájemce dosáhne bez dalších debat… více

Mobilní web