T-Mobile vrací studenty do škol

Společnost T-Mobile pořádá letos už potřetí open-air festival t-music Back to School. Minulý ročník navštívilo 100 tisíc studentů, kterým mobilní operátor nabídl kromě hudebních zážitků i informace o svých nejnovějších službách. Letošní ročník se nese v duchu smartphonů a aplikací.

 t-music Back to School
11.9.2013 11:25   |  

Během září a října proběhne v šesti českých a moravských univerzitních městech šňůra koncertů známých hudebních kapel. Chybět nebudou Horkýže Slíže, Charlie Straight, UDG, Discoballs či Evelynne. Projekt bude odstartován 24. září v Plzni a návštěvníky, kteří budou mít vstup zdarma, čeká i další studentský program.

Například v projektu T-Mobile sci-fi city, známém už z letních festivalů, si mohou vyzkoušet speciální dráhu pro sphero koule řízené telefonem nebo si zasoutěžit o tablety a telefony s nejlepší vlastní sci-fi stavbou. S aktivním programem nazvaným „Přírodovědci na fesťáku“ se zapojí i Přírodovědecká fakulta Univerzity Karlovy v Praze.

„Podařilo se vybudovat projekt nabízející skvělý zážitek se značkou T-Mobile a zároveň umožňující získat zákaznickou zkušenost s našimi nejnovějšími službami. Letošní ročník se nese v duchu smartphonů a aplikací,“ říká manažerka sponzoringu a akcí společnosti T-Mobile Markéta Vychytilová.


Čtěte také: ING Pojišťovna s kampaní proti rakovině


Autor: br

Komentáře

Čtěte také

Varianta železničního tunelu pod Střešovicemi stále žije

Varianta železničního tunelu pod Střešovicemi stále žije

Centrální komise, která na ministerstvu dopravy schvaluje všechny důležité projekty, včera projednala nápad na výstavbu železničního tunelu pod Střešovicemi. Iniciativa vzešla ze… více

Komerční prezentace
Mobilní web