Tipsport posílá gorilu na ajťáky

Česká sázková společnost Tipsport spustila náborovou kampaň s názvem IT Lov, která má oslovit především studenty a absolventy vysokých škol se zaměřením na informační technologie. Realizovala ji agentura Studenta Media, za myšlenkou stojí Kazma.

Kampaň Tipsportu IT Lov
29.3.2016 13:35   |  

Cílem kampaně je vybudovat povědomí a prezentovat Tipsport především jako přední technologickou společnost na trhu a získat v této oblasti nové kvalifikované zaměstnance. V soutěži spojené s IT Lovem, která probíhá od března do května 2016 na internetovém portálu ITLov.cz (kde se můžete podívat na video), mohou studenti vysokých škol vyhrát například „nadupaný“ počítač, cestu do destilérky whiskey Jameson v irském Dublinu nebo zápůjčku vizionářského elektromobilu Tesla. Jednou z hlavních výher je také možnost získat práci u Tipsportu.

Na podporu soutěže a dalších aktivit spojených s IT Lovem byl natočen promo spot s Hynkem Čermákem v hlavní roli. „Volba tohoto herce nebyla z naší strany náhodná. Chtěli jsme známou tvář s pověstí drsňáka, která do školy prostě vtrhne a začne lovit absolventy. Casting tedy neprobíhal, oslovili jsme rovnou Hynka Čermáka,“ přibližuje natáčení spotu mluvčí holdingu Tipsport Lubomír Ježek.

Na výrobě spotu spolupracoval Tipsport s agenturou Studenta Media, která se zabývá tzv. employer brandingem. Scénář a režii měl na starost Kamil Bartošek, v uměleckém světě známý jako Kazma. Natáčení spotu probíhalo v prostorách Vysoké školy ekonomické v Praze.


Čtěte také: Čtvrtníček natočil pro Tipsport hokejovou kampaň


Autor: Petr Novotný, Strategie

Komentáře

Čtěte také

Mnichov: Střelba nemá souvislost s uprchlíky ani IS, tvrdí policie

Mnichov: Střelba nemá souvislost s uprchlíky ani IS, tvrdí policie Video

Útok, při němž v pátek v Mnichově střelec zabil devět lidí a pak sám sebe, neměl politický motiv. Na tiskové konferenci to dnes řekl mnichovský policejní ředitel Hubertus Andrä,… více

Mobilní web