Adidas je novým partnerem Klokanů

Výrobce sportovních oděvů a obuvi Adidas uzavřel partnerství s legendárním pražským fotbalovým klubem Bohemians 1905. Smlouva platí od 1. července a zaručuje podporu ze strany světového leadera v oblasti sportovního vybavení.

 Bohemians 1905
22.7.2011 10:16   |  

Klokani se tak po téměř třicetileté pauze vrací k tradici mistrovských dresů ze sezony 1983 až 1984 a v nové sezoně budou nastupovat v zelených dresech a bílých trenkách se třemi pruhy z kolekce Adidas Football.

Partnerství mezi Bohemians 1905 a Adidasem zprostředkovala společnost Benesport, která zaštiťuje spolupráci značky Adidas se sportovními kluby.

„Žádný jiný klub nemá okolo sebe takovou auru a nemá takovou oddanou základnu fanoušků jako legendární Klokani z Ďolíčku. Věřím, že naše partnerství bude pro obě strany velmi přínosné,“ uvedl k partnerství Country Manager Adidas ČR Aleš Votoček.

Autor: red

Komentáře

Čtěte také

Sobotka: Merkelová nemohla čekat, že změníme názor na migraci

Sobotka: Merkelová nemohla čekat, že změníme názor na migraci

Německá kancléřka Angela Merkelová nemohla během čtvrteční návštěvy Prahy předpokládat, že získá Česko na svou stranu v oblasti migrace. V reakci na ohlasy německých médií to dnes… více

Mobilní web