Agentura nedori udržela Jägermeister a získala Kollera

Kreativní komunikační agentura nedori startuje rok 2016 s novými projekty pro pilota Red Bull Air Race Petra Kopfsteina a zpěváka Davida Kollera. Opřela se také do content marketingu, který zajistí pro T-Mobile a značku Král Sýrů.

 Jägermeister
5.2.2016 9:05   |  

Spolupráci s pilotem Petrem Kopfsteinem, teprve druhým Čechem, který se probojoval do elitní Master Class leteckého mistrovství světa Red Bull Air Race, zahájila komunikační agentura Nedori v lednu 2016.

Majitel agentury a bývalý novinář Pavel Eichler spolu se svým týmem navázali rovněž spolupráci s ikonou české hudební scény, zpěvákem Davidem Kollerem, kterému nově dělá management. Agentura pro něj vymyslela a rozjela speciální projekt, který má za cíl aktivovat Kollerovy stávající fanoušky a přiblížit jeho repertoár mladým posluchačům.

„Davida Kollera čeká na podzim Best of Tour. S jeho propagací začneme už za pár dní pomocí coververzí jeho hitů, které jsme svěřili Vladimiru 518, Android Asteroid, Hentai Corporation, Korben Dallas a dalším, jejichž jména si zatím necháme pro sebe,“ naznačuje detaily projektu Eichler.

Společně s agenturami Havas Worldwide Prague a Kaspen/Jung von Matt pak agentura nedori napřela síly do nových contentmarketingových projektů. S prvně jmenovanou realizuje nový časopis Charger pro klienty společnosti T-Mobile, s Kaspenem pracuje na blogu Sýrová etiketa značky Král Sýrů.

„Z nových projektů máme velkou radost a ještě větší máme, že jsme prodloužili kontrakty se všemi stávajícími klienty. Za všechny jmenujme Red Bull, Reebok, Jägermeister, crowdfundingový portál Hithit.cz, F. H. Prager či Livigno,“ říká Eichler.


Čtěte také: Petr Koukal pro Strategii: Sportovec se musí umět prodat


Autor: Petr Novotný, Strategie

Komentáře

Čtěte také

Ropa je nejlevnější za poslední tři měsíce

Ropa je nejlevnější za poslední tři měsíce aktualizováno

Světové ceny ropy dnes výrazně klesly, americká lehká ropa West Texas Intermediate (WTI) se tak dostala na tříměsíční minimum pod 43 dolarů za barel. Ceny tlačí dolů obavy… více

Mobilní web