Agentura RobertNemec.com míří na americký trh

Marketingová a digitální agentura RobertNemec.com expandovala do USA. Nová pobočka v San Francisku reaguje na tamější poptávku po službách v oblasti digitálního marketingu. Navíc bude pomáhat i českým firmám vstupovat na americký trh a start-upům získávat financování.

 Agentura RobertNemec.com otevírá pobočku v této budově v San Francisku
15.10.2014 10:59   |  

„V Silicon Valley je velká poptávka po službách digitálního marketingu a naši lidé jsou zkušení experti,“ vysvětluje rozhodnutí expandovat do USA CEO agentury Robert Němec. „Navíc jsme schopni nabídnout nižší ceny než americké agentury.“
Nová pobočka bude mít na starosti kontakt s klienty. Práci na projektech budou zajišťovat agenturní konzultanti v Česku, Rakousku a na Slovensku. Podle Němce jim ‎také přítomnost v USA umožní pracovat na projektech, které by se klientům v Česku nevyplatily.

Pobočka zároveň usnadní českým firmám vstupovat na americký trh a českým start-upům kontakt s rizikovými investory v Silicon Valley.

„Vždy je lepší, když si můžete zajet přímo popovídat s manažerem AppStore, jak pomoci tomu, aby byla vaše aplikace globálně úspěšná. Silicon Valley je také plné investorů, kteří jsou ochotni investovat mnohem více, rychleji a mnohem riskantněji než ti čeští,“ ‎komentuje situaci Němec.


Čtěte také: Praha chce na Facebook a YouTube, za reklamu zaplatí 42 milionů


Autor: Petr Novotný, Strategie

Komentáře

Čtěte také

Porošenko se při cestě na Donbas dostal do přestřelky

Porošenko se při cestě na Donbas dostal do přestřelky

Ukrajinský prezident Petro Porošenko se během inspekce po armádních postech v Donbasu dostal pod palbu separatistů. V Potvrdil to mluvčí protipovstalecké operace Andrij Lysenko. K… více

Komerční prezentace
Mobilní web