Agentura Spoko se stává součástí Kindred Group

Specialista na online video Rudolf Rokoš rozjíždí po odchodu ze Seznam.cz vlastní projekt Spoko. Nová agentura nabízí služby v oblasti internetového videa od tvorby obsahových pořadů přes videoreklamu až po adaptaci TV spotů pro specifické online formáty. Je součástí Kindred Group.

 Rudolf Rokoš, Spoko
23.2.2016 11:26   |  

Hlavním pilířem nabídky agentury Spoko jsou krátké pořady točené na míru pro konkrétní klienty, jejichž značky zde vystupují formou sponzoringu nebo product placementu. Agentura nabízí také produkci prezentačních a produktových videí nebo videoreklam, a to včetně úpravy již existujících spotů, které se pro použití v digitálním prostředí nehodí. Spoko tak nabízí komplexní služby související s online videem. „Aby byli klienti ,spoko',“ vysvětluje zakladatel agentury Rudolf Rokoš

Ten působil předchozích devět let ve společnosti Seznam.cz, kde se věnoval reklamním kampaním na Stream.cz a dalším projektům spojeným s videem.

Agentura Spoko bude fungovat v rámci komunikační skupiny Kindred Group, kde společně s mediálními agenturami Red Media, Blaze a Go.Direct vytvoří nově vznikající nákupní allianci s centrálním nákupem médií.


Čtěte také: Nydrle představil nového šéfa designu


Autor: Petr Novotný, Strategie

Komentáře

Čtěte také

Maďarsko chce na hranici se Srbskem postavit „masivnější obranný systém“

Maďarsko chce na hranici se Srbskem postavit „masivnější obranný systém“

Maďarsko chce vybudovat druhý plot podél své hranice se Srbskem. Podle oznámil to maďarský premiér Viktor Orbán. Předpokládá, že druhá bariéra pomůže posílit obranu před možným… více

Mobilní web