Agentura Spoko se stává součástí Kindred Group

Specialista na online video Rudolf Rokoš rozjíždí po odchodu ze Seznam.cz vlastní projekt Spoko. Nová agentura nabízí služby v oblasti internetového videa od tvorby obsahových pořadů přes videoreklamu až po adaptaci TV spotů pro specifické online formáty. Je součástí Kindred Group.

 Rudolf Rokoš, Spoko
23.2.2016 11:26   |  

Hlavním pilířem nabídky agentury Spoko jsou krátké pořady točené na míru pro konkrétní klienty, jejichž značky zde vystupují formou sponzoringu nebo product placementu. Agentura nabízí také produkci prezentačních a produktových videí nebo videoreklam, a to včetně úpravy již existujících spotů, které se pro použití v digitálním prostředí nehodí. Spoko tak nabízí komplexní služby související s online videem. „Aby byli klienti ,spoko',“ vysvětluje zakladatel agentury Rudolf Rokoš

Ten působil předchozích devět let ve společnosti Seznam.cz, kde se věnoval reklamním kampaním na Stream.cz a dalším projektům spojeným s videem.

Agentura Spoko bude fungovat v rámci komunikační skupiny Kindred Group, kde společně s mediálními agenturami Red Media, Blaze a Go.Direct vytvoří nově vznikající nákupní allianci s centrálním nákupem médií.


Čtěte také: Nydrle představil nového šéfa designu


Autor: Petr Novotný, Strategie

Komentáře

Čtěte také

Erdogan chce mít kontrolu nad armádou i rozvědkou

Erdogan chce mít kontrolu nad armádou i rozvědkou

Turecký prezident Recep Tayyip Erdogan požaduje v rámci reformy armády, aby měl kontrolu nad rozvědkou i armádou. O reformě jednala nejvyšší vojenská rada. Nyní jsou armáda i… více

Mobilní web