Aukro.cz poprvé v historii nabízí prostor pro reklamu

Od minulého týdne mohou inzerenti využít reklamních ploch na obchodním portálu Aukro.cz. Prodej reklamy zajišťuje AdMarket.

 admarket
13.10.2011 11:02   |  

„O reklamu na stránkách Aukra je velký zájem, nabídka totiž obsahuje i atraktivní umístění přímo na homepage Aukra, kterou navštíví přes 1,5 milionu uživatelů měsíčně,“ říká František Peterka z AdMarketu a dodává: „Největší výhodou inzerce na Aukru je pro klienty možnost oslovit zákazníky přímo na místě, kde se rozhodují o nákupu, a efektivně tak podpořit svůj prodej. Další výhodou je možnost cílení reklamy do jednotlivých produktových kategorií na Aukru.“

AdMarket díky zařazení Aukra do svého portfolia nabízí nové balíčky personalizované reklamy v rámci holdingu Allegro Group CZ. „Portfolio našich projektů nabízí skvělou příležitost pro efektivní reklamu, kdy Aukro a Heureku doplňují specializované projekty jako Otomoto.cz, Bezrealitky.cz nebo servery ze segmentu cestovního ruchu a další projekty,“ říká CEO Allegro Group CZ Jakub Havrlant.

Podle předběžných údajů údajů z NetMonitoru navštívilo v září portály AdMarketu 3,5 milionu reálných uživatelů a AdMarket se tak zřejmě stal trojkou v návštěvnosti na českém internetu.

Autor: red

Komentáře

Čtěte také

Česko na základě kvót přijalo osm uprchlíků, další tři odmítlo

Česko na základě kvót přijalo osm uprchlíků, další tři odmítlo

Do Česka minulý týden přijela skupina osmi uprchlíků, které země musí přijmout z Řecka či Itálie na základě přerozdělovacích kvót schválených EU. Skupina běženců prošla… více

Mobilní web