Časopis Knižní novinky změnil design

Od února vychází časopis Knižní novinky v nové grafické úpravě. K redesignu došlo po deseti letech.

 Knižní novinky po redesignu
18.2.2016 13:01   |  

Od února 2016 spolupracuje redakce časopisu Knižních novinek s novým grafickým studiem spadajícím pod Albatros Media, které pro něj připravilo redesign.

Knižní novinky, jež vydává Svaz českých knihkupců a nakladatelů (SČKN), vstoupily letos do svého patnáctého ročníku. Čtrnáctideník, který je k dostání zdarma v knihkupectvích po celé České republice, obsahuje vedle inzertní části s nabídkou našich nakladatelů a pravidelného uveřejňování žebříčku nejprodávanějších knih, e-knih a audio knih nejobsáhlejší a ojedinělou bibliografii vycházející knižní produkce, jejímž prostřednictvím mohou nakladatelé, kteří uzavřou se SČKN smlouvu o nabídkové povinnosti, plnit zákonnou nabídkovou povinnost vůči knihovnám.

Data do bibliografie jsou čerpána především z databáze České knihy, kterou v roce 2002 založil a spravuje SČKN. Vedle toho přinášejí Knižní novinky také recenze, rozhovory, reportáže a další texty o knihách a čtení.


Čtěte také: Novácká kuchařka skončila ve výprodeji


Autor: Petr Novotný, Strategie

Komentáře

Čtěte také

Erdogan ničí turecké soudnictví a právní stát, varují nejvyšší soudy v EU

Erdogan ničí turecké soudnictví a právní stát, varují nejvyšší soudy v EU aktualizováno

Předsedové nejvyšších soudů členských států EU vyzvali ve společném prohlášení tureckého prezidenta Recepa Tayyipa Erdogana, aby upustil od nezákonných postupů vůči svým domnělým… více

Mobilní web