Čepický a Petroušková zakládají agenturu I´m PR

Mezi PR agenturami se objevil nový subjekt. Jmenuje se I´m PR a založili Mirek Čepický, který je známý z působení ve Vodafonu, a bývalá lifestylová novinářka Aneta Petroušková.

 Aneta Petroušková a Mirek Čepický zakládají I´m PR
28.8.2015 10:08   |  

Bývalý ředitel korporátní komunikace Vodafonu Mirek Čepický a někdejší lifestylová novinářka Aneta Petroušková začali nabízet firmám PR služby. Činnosti spojené s komunikací klientů zajišťují pod názvem I´m PR.

„Jdeme do toho se záměrem odvádět co nejlepší práci, což si nejlépe ohlídáme tak, že ji budeme dělat osobně. Plánujeme fungovat s minimálními náklady na náš provoz a s hlavním zaměřením na výsledky,“ hlásí Čepický. „Rádi bychom pracovali pro klienty, kteří hledají dlouhodobou spolupráci, jsou ochotni se na PR aktivitách podílet a kteří mají důvěru v náš úsudek a zkušenosti,“ dodává Petroušková.

Čepický poslední tři roky pracoval jako ředitel korporátní komunikace Vodafonu, kde měl na starost PR tým, interní komunikaci a společenskou odpovědnost. Předtím u stejného operátora působil jako tiskový mluvčí, celkem s Vodafonem pracovně spojil na osm let. Dříve dva roky působil jako redaktor Hospodářských novin, pak vedl ekonomickou redakci Aktuálně.cz a byl také PR manažerem a tiskovým mluvčím portálu Centrum.cz. Hned po VŠE, kde vystudoval veřejnou správu a ekonomickou žurnalistiku, pracoval rok ve finančním oddělení společnosti Nestlé Česko.

Petroušková pracovala téměr deset let jako lifestylová redaktorka a editorka, působila ale také v PR agentuře AC&C. Od jara 2014 je píáristkou na volné noze. Vystudovala VŠE, obor mezinárodní obchod a ekonomická žurnalistika.

I´m PR v současné době pracuje pro klienty Bubble, Esselte, M-ocean, Oftum a Unica.


Čtěte také: Řady agentury RobertNemec.com rozšířily Maňáková a Prostřední


Autor: Filip Votava, Strategie

Komentáře

Čtěte také

Merkelová gratulovala Česku k nízké nezaměstnanosti, jde prý o úspěšný stát

Merkelová gratulovala Česku k nízké nezaměstnanosti, jde prý o úspěšný stát Fotogalerie

Německá kancléřka Angela Merkelová přiletěla do Prahy a setkala se s premiérem Bohuslavem Sobotkou (ČSSD). S ním se shodla, že Česko i Německo mají velmi dobré vzájemné vztahy,… více

Mobilní web