Čepický a Petroušková zakládají agenturu I´m PR

Mezi PR agenturami se objevil nový subjekt. Jmenuje se I´m PR a založili Mirek Čepický, který je známý z působení ve Vodafonu, a bývalá lifestylová novinářka Aneta Petroušková.

 Aneta Petroušková a Mirek Čepický zakládají I´m PR
28.8.2015 10:08   |  

Bývalý ředitel korporátní komunikace Vodafonu Mirek Čepický a někdejší lifestylová novinářka Aneta Petroušková začali nabízet firmám PR služby. Činnosti spojené s komunikací klientů zajišťují pod názvem I´m PR.

„Jdeme do toho se záměrem odvádět co nejlepší práci, což si nejlépe ohlídáme tak, že ji budeme dělat osobně. Plánujeme fungovat s minimálními náklady na náš provoz a s hlavním zaměřením na výsledky,“ hlásí Čepický. „Rádi bychom pracovali pro klienty, kteří hledají dlouhodobou spolupráci, jsou ochotni se na PR aktivitách podílet a kteří mají důvěru v náš úsudek a zkušenosti,“ dodává Petroušková.

Čepický poslední tři roky pracoval jako ředitel korporátní komunikace Vodafonu, kde měl na starost PR tým, interní komunikaci a společenskou odpovědnost. Předtím u stejného operátora působil jako tiskový mluvčí, celkem s Vodafonem pracovně spojil na osm let. Dříve dva roky působil jako redaktor Hospodářských novin, pak vedl ekonomickou redakci Aktuálně.cz a byl také PR manažerem a tiskovým mluvčím portálu Centrum.cz. Hned po VŠE, kde vystudoval veřejnou správu a ekonomickou žurnalistiku, pracoval rok ve finančním oddělení společnosti Nestlé Česko.

Petroušková pracovala téměr deset let jako lifestylová redaktorka a editorka, působila ale také v PR agentuře AC&C. Od jara 2014 je píáristkou na volné noze. Vystudovala VŠE, obor mezinárodní obchod a ekonomická žurnalistika.

I´m PR v současné době pracuje pro klienty Bubble, Esselte, M-ocean, Oftum a Unica.


Čtěte také: Řady agentury RobertNemec.com rozšířily Maňáková a Prostřední


Autor: Filip Votava, Strategie

Komentáře

Čtěte také

Shell omezil investice do fotovoltaiky. Musí prý zjistit, jak na ní vydělat

Shell omezil investice do fotovoltaiky. Musí prý zjistit, jak na ní vydělat

Ropná společnost Royal Dutch Shell omezí investice do solární energetiky, dokud nebude dostatečně zisková. Prohlásil to generální ředitel Ben van Beurden. Na jednání s akcionáři… více

Komerční prezentace
Mobilní web