Další slevový server otevřel kamennou prodejnu

Slevový server Vykupto.cz otevřel svůj první kamenný obchod v Praze. Chce zákazníkům nabídnout možnost osobního odběru objednaného zboží, ale i jeho vyzkoušení před nákupem.

 Slavnostní otevření kamenné prodejny Vykupto.cz
12.11.2012 15:51   |  

Kamenná prodejna Vykupto.cz v Radlické ulici v Praze 5 jako nový distribuční kanál nabízí osobní vyzvednutí zakoupených voucherů a setkání se zástupci serveru, kteří zákazníkům v době 11:00 do 21:00 pomohou s výběrem z nabídky zboží a služeb. V plánu je otevření zóny s tablety pro inspiraci při nákupu na stránkách Vykupto.cz a vybudování kabinek pro vyzkoušení nabízeného oblečení. Design prodejny navrhlo architektonické studio Refuel.


Čtěte také: Kampaně na Rapid a Loverator se staly hity říjnového internetu


Vykupto.cz není jediným slevovým portálem, který se rozhodl svým zákazníkům nabídnout osobní kontakt. Pravděpodobné prvenství patří portálu Zapakatel.cz, který svou prodejnu v Pasáži Lucerna otevřel už dubnu 2011. „V současné době provozujeme dvě prodejny, k té pražské přibylo i kontaktní centrum v Brně. Chodí sem zákazníci, kteří upřednostňují platbu v hotovosti nebo osobní odběr zboží a poukázek. Navíc zde najdou takzvané Last minute, doprodeje akcí z webu, které je možné platit už jenom v hotovosti,“ říká mediální zástupce Zapakatel.cz Ondřej Duffek. Zapakatel před letošní vánoční sezónou výrazně rozšířil počet výdejních míst voucherů, novinkou je možnost platit a získávat kupony na slevu v síti poboček Tipsportu.

Svou první kamennou prodejnu letos v březnu otevřel i náš nejstarší slevový portál Slevomat. Osobní odběr zboží a voucherů nabízí v Galerii Myšák ve Vodičkově ulici.

Autor: br

Komentáře

Čtěte také

Jak se Irák vloží do cenotvorby ropy v OPEC? Neví, ale chce být aktivní

Jak se Irák vloží do cenotvorby ropy v OPEC? Neví, ale chce být aktivní

Irák je odhodlán sehrát v rámci kartelu OPEC aktivní roli při podpoře cen ropy. Řekl to dnes irácký ministr ropného průmyslu Džabár Alí Luajbí. Neupřesnil však, zda je jeho země… více

Mobilní web