Do Asociace osobního prodeje vstupuje další člen

13.12.2011 14:41   |  

Asociace osobního prodeje (AOP) přijímá od 1. prosince mezinárodní společnost PartyLite a rozšiřuje počet svých členů na sedm.

Vstupem do AOP se PartyLite, která přináší na český trh výrobky pro domácnost, bytové doplňky, svíčky, svícny a další produkty, zavazuje dodržovat etický kodex Asociace. Po dobu jednoho roku se bude společnost účastnit aktivit Asociace jako člen – čekatel, poté se stane plnohodnotným členem.

„Zájem PartyLite o členství v AOP potvrzuje smysl našeho úsilí kultivovat prostředí přímého prodeje,“ říká Jan Stránský, místopředseda Asociace osobního prodeje. „Etická pravidla přímého prodeje se díky rozšíření o dalšího člena dostanou do povědomí nových prodejců a zákazníků,“ dodává.

Asociace osobního prodeje má v současnosti šest řádných členů, a to Amway, Avon, Just, Mary Kay, Oriflame a Vorwerk. „V tuto chvíli jednáme s dalšími společnostmi o vstupu do asociace,“ dodává Jan Stránský.

Autor: red

Komentáře

Čtěte také

Bohumil Pečinka: Tajenka jménem Babiš

Bohumil Pečinka: Tajenka jménem Babiš

Zdálo by se, že po středečním hlasování o protikuřáckém zákonu se schyluje k velké krizi ve vládní koalici. Nic není vzdálenější realitě. Všechno bude, jak bylo. více

Komerční prezentace
Mobilní web