Do Asociace osobního prodeje vstupuje další člen

13.12.2011 14:41   |  

Asociace osobního prodeje (AOP) přijímá od 1. prosince mezinárodní společnost PartyLite a rozšiřuje počet svých členů na sedm.

Vstupem do AOP se PartyLite, která přináší na český trh výrobky pro domácnost, bytové doplňky, svíčky, svícny a další produkty, zavazuje dodržovat etický kodex Asociace. Po dobu jednoho roku se bude společnost účastnit aktivit Asociace jako člen – čekatel, poté se stane plnohodnotným členem.

„Zájem PartyLite o členství v AOP potvrzuje smysl našeho úsilí kultivovat prostředí přímého prodeje,“ říká Jan Stránský, místopředseda Asociace osobního prodeje. „Etická pravidla přímého prodeje se díky rozšíření o dalšího člena dostanou do povědomí nových prodejců a zákazníků,“ dodává.

Asociace osobního prodeje má v současnosti šest řádných členů, a to Amway, Avon, Just, Mary Kay, Oriflame a Vorwerk. „V tuto chvíli jednáme s dalšími společnostmi o vstupu do asociace,“ dodává Jan Stránský.

Autor: red

Komentáře

Čtěte také

Martin Čaban: Babišův křik a Dbalého psychedelie nestačí. Kabátkovi se daří

Martin Čaban: Babišův křik a Dbalého psychedelie nestačí. Kabátkovi se daří

Předseda ANO a vicepremiér Andrej Babiš se velmi rozčiluje nad tím, že správní rada Všeobecné zdravotní pojišťovny potvrdila ve funkci ředitele Zdeňka Kabátka. Vášnivě se rozepsal… více

Mobilní web