Face Up obhájila komunikaci pro Building Plastics

Komunikační agentura Face Up navazuje na předchozí spolupráci s předním výrobcem stínicích a roletových systémů, společností Building Plastics ČR. I tentokrát bude mít Face Up na starosti produktovou PR komunikaci její značky Minirol a mediálně podpoří i dvacetileté výročí působení firmy na českém trhu.

 ilustrační foto
18.3.2016 9:58   |  

Úkolem stávající kampaně bude upozornit na stávající i novinkové produkty z portfolia značky Minirol v souvislosti s nadcházející letní sezonou. Vedle toho zajistí Face Up kompletní media relations k 20. výročí firmy, které společnost Building Plastics ČR oslaví v dubnu letošního roku a které si připomene společenským setkáním s klienty, obchodními partnery, zaměstnanci i zástupci z řad médií.

„Jsme rádi, že můžeme navázat na předchozí spolupráci a že si spolu s ,narozeninami' společnosti Building Plastics můžeme symbolicky připomenout i naše první výročí, kdy pod hlavičkou Face Up Head up Marketing úspěšně působíme na českém reklamním trhu,“ uvedl k čerstvě uzavřené spolupráci David Laňka, PR Director Face Up.


Čtěte také: Vlídné slovo v kampani Linky bezpečí


Autor: Petr Novotný, Strategie

Komentáře

Čtěte také

Babišovy ryby v sobě měly moc vody, zastavila je veterinární správa

Babišovy ryby v sobě měly moc vody, zastavila je veterinární správa

Veterináři zastavili dvě zásilky dovozových mražených rybích výrobků, obsahovaly více vody, než obsahovat měly. Šlo o 47,5 tuny pangasia z Vietnamu a 8,2 tuny obalovaného filé z… více

Komerční prezentace
Mobilní web