Face Up obhájila komunikaci pro Building Plastics | E15.cz

Face Up obhájila komunikaci pro Building Plastics

Face Up obhájila komunikaci pro Building Plastics
18. března 2016 • 09:58
Komunikační agentura Face Up navazuje na předchozí spolupráci s předním výrobcem stínicích a roletových systémů, společností Building Plastics ČR. I tentokrát bude mít Face Up na starosti produktovou PR komunikaci její značky Minirol a mediálně podpoří i dvacetileté výročí působení firmy na českém trhu.

Úkolem stávající kampaně bude upozornit na stávající i novinkové produkty z portfolia značky Minirol v souvislosti s nadcházející letní sezonou. Vedle toho zajistí Face Up kompletní media relations k 20. výročí firmy, které společnost Building Plastics ČR oslaví v dubnu letošního roku a které si připomene společenským setkáním s klienty, obchodními partnery, zaměstnanci i zástupci z řad médií.

„Jsme rádi, že můžeme navázat na předchozí spolupráci a že si spolu s ,narozeninami' společnosti Building Plastics můžeme symbolicky připomenout i naše první výročí, kdy pod hlavičkou Face Up Head up Marketing úspěšně působíme na českém reklamním trhu,“ uvedl k čerstvě uzavřené spolupráci David Laňka, PR Director Face Up.

Autor: Strategie, Petr Novotný
 

businessinfo.cz

  • Česká firma vyvinula unikátní metodu pomáhající rozkládat plasty, uplatnění najde v Číně
  • Na solárním boomu v Česku vyrostlo množství firem. Teď hledají příležitost v zahraničí
  • Chile: Exportéry láká trh s otevřenou náručí
  • Neplatičů DPH v registru přibývá geometrickou řadou