Go.Direct zajistí online média pro Rémy Cointreau SK

Mediální agentura Go.Direct zvítězila v tendru slovenské pobočky Rémy Cointreau na plánování a nákup online médií v roce 2016. Agentura, která je od loňského prosince součástí komunikační skupiny Kindred Group, zajistí pro distributora lihovin mediální strategii kompletního portfolia jeho značek.

Metaxa
8.3.2016 10:35   |  

Vzhledem k přísnějším legislativním omezením TV reklamy na alkohol hraje na Slovensku online reklama v komunikačním mixu alkoholových značek významnou roli. „Digitál je pro nás důležitý, a proto jsme se rozhodli pro spolupráci s agenturou, která se na online média dlouhodobě specializuje. Letos se v komunikaci zaměříme na videoobsah s důrazem na přesné cílení na komunity jednotlivých značek,“ říká k výsledkům tendru zástupce společnosti Remy Cointreau Veronika Hromadová, digital marketing manager CZ/SK, s tím, že se firma bude soustředit hlavně na své největší značky jako Metaxa, Tullamore D.E.W., Jägermeister nebo Aperol Spritz.

Mediální agentura Go.Direct vznikla na konci roku 2015 v rámci komunikační skupiny Kindred Group, kde se specializuje na plánování online kampaní s důrazem na budování značky. V jejím čele stojí Zuzana Bergrová, bývalá media plannerka výkonnostní mediální agentury Red Media, kde měla v uplynulých letech na starost mediální strategii pro Rémy Cointreau ČR a okrajově také menší kampaně pro Slovensko.

Vedle Rémy Cointreau SK patří mezi klienty Go.Direct také společnost Maspex. Společně s mediálními agenturami Red Media, Blaze a Spoko je Go.Direct součástí nově vznikající nákupní alliance MediaBlock.


Čtěte také: Aperol zapojil do reklamy loď na pražské náplavce


Autor: Petr Novotný, Strategie

Komentáře

Čtěte také

Čeští advokáti pomohli koupit výrobce kávovarů za 28 miliard korun

Čeští advokáti pomohli koupit výrobce kávovarů za 28 miliard korun

Pražský tým advokátní kanceláře Schoenherr v čele s Vladimírem Čížkem se podílel na právě uzavřené obří transakci v oblasti výroby kuchyňských zařízení. Francouzský výrobce… více

Komerční prezentace
Mobilní web