Kampaň uvedla Nočního recepčního na stanici AMC

Česká pobočka americké TV společnosti AMC Networks nasadila koncem února do vysílání seriál The Night Manager. Jeho uvedení podporuje kampaň z dílny Adexpress.

 Kampaň Adexpressu promující seriál The Night Manager na stanici AMC
4.3.2016 10:35   |  

Příběh nočního recepčního natočený podle knihy slavného spisovatele Johna le Carré známou dánskou oscarovou režisérkou Susanne Bier ve švýcarských Alpách, Londýně, Maroku a na Mallorce byl koprodukován BBC spolu s AMC a The Ink Factory, a díky tomu ho AMC uvedla v premiéře na většině svých stanic včetně té české a slovenské po světě pouhý den po premiéře na BBC One. V USA bude seriál uveden až v dubnu.

Nasazení seriálu v Česku AMC výrazně promuje CLV v pražském v metru, v printu i na sociálních sítích. S ČSFD.cz uspořádala samostatnou soutěž a pro tento seriál vytvořila microsite, kde mohou diváci soutěžit o zajímavé ceny, jako je například kurz střelby.

Za kreativou i exekucí kampaně stojí agentura Adexpress.

Podobně jako ve všech svých kampaních je pro AMC velice důležitá spolupráce s tradičními obchodními partnery, proto i na jejich Facebooku či webu jsou bannery seriálu, soutěž nebo krátké promočlánky.


Čtěte také: Krušovice se staly partnerem Ohnivýho kuřete


Autor: Aleš Hudský, Strategie

Komentáře

Čtěte také

Nizozemská vláda chce zrušit fosilní auta, mají je nahradit elektromobily

Nizozemská vláda chce zrušit fosilní auta, mají je nahradit elektromobily

Jen 15 procent všech prodaných automobilů v Nizozemsku budou v roce 2025 tvořit elektromobily. Návrh na omezení fosilních aut tak podle ministra ekonomiky nedává smysl. více

Mobilní web