Kofola sladí stévií

Od půlky února se v regálech obchodů začne objevovat nová Kofola Bez cukru s přídavkem extraktu z lístků stévie.

 Kofola bez cukru
17.2.2012 8:33   |  

Kofola Bez cukru nyní obsahuje sladidlo získávané z přírodních zdrojů. Díky přídavku stévie má výrobek jinou chuť, výrobce tvrdí, že se oproti původní variantě více podobá chuti Kofoly Original.

O stévii se hovoří jako o sladidle nového tisíciletí. Je totiž téměř bez kalorií, nezvedá hladinu krevního cukru a navíc je 300krát sladivější než klasický cukr. Stevia rebaudiana nebo také stévie sladká pochází z Jižní Ameriky, kde ji využívaly původní indiánské kmeny jako sladidlo a zároveň také jako léčivo například na pálení žáhy, cukrovku nebo jako ústní vodu. Obsahuje velké množství vitamínů, minerálů a antioxidantů a je vhodná pro diabetiky i pro ty, kteří si hlídají svůj energetický příjem.


Čtěte také: Kofola nasadila další spot o lásce. Tentokrát učitelky a žáka


„Stévie je pro českého spotřebitele lightových nápojů zajímavou novinkou. Díky ní nová Kofola Bez cukru má vylepšenou recepturu a zároveň uchovává minimum kalorií,“ říká brand manažerka Kofoly Egle Wehle, a dodává: „Je to první kolový nápoj se stévií u nás a věřím, že si ho milovníci Kofoly bez cukru oblíbí.“

Nová Kofola Bez cukru ve formátu 2l se začne na regálech maloobchodních sití objevovat od druhé poloviny února, od dubna pak i ve formátu 0,5l. Marketingově je nový produkt podpořen prostřednictvím POSM a PR aktivit.


O Kofole si můžete přečít i toto:
Hořké bylinky


Autor: red

Komentáře

Čtěte také

Shell omezil investice do fotovoltaiky. Musí prý zjistit, jak na ní vydělat

Shell omezil investice do fotovoltaiky. Musí prý zjistit, jak na ní vydělat

Ropná společnost Royal Dutch Shell omezí investice do solární energetiky, dokud nebude dostatečně zisková. Prohlásil to generální ředitel Ben van Beurden. Na jednání s akcionáři… více

Komerční prezentace
Mobilní web