Konference E-Business FORUM letos nabídne i tematické workshopy

V pondělí 24. září 2012 se v pražském hotelu Grand Majestic Plaza uskuteční 4. ročník odborné konference E-Business FORUM pořádané TUESDAY Business Network a Asociací pro elektronickou komerci.

 Konference E-Business FORUM
5.9.2012 14:55   |  

Program konference bude jako již tradičně zaměřen na problematiku a aktuální trendy e-commerce, online prodeje a e-shopových řešení. Novinkou letošního roku jsou tematické workshopy, na nichž návštěvníci získají praktické rady a tipy pro své podnikání.

Konference je určena internetovým obchodníkům, dodavatelům služeb pro obchody, manažerům internetových společností, marketingovým specialistům a všem dalším, které zajímá a živí internetový obchod.

Konference E-Business FORUM je rozdělena na dopolední a odpolední přednáškový blok. V dopoledním bloku vystoupí např. John Vanhara (Shipito) s přednáškou na téma fungování revoluční služby Shipito a jak mohou české e-shopy nejlépe využít zahraniční trhy.

Zahraniční host Matt Komorowski (PayPal) ve své prezentaci poskytne zajímavé informace o nejnovějších trendech ve vývoji e-commerce u mobilních zařízení. Štěpánka Kovaříková spolu s Martinem Slavíkem (Zboží.cz) na příkladech z praxe předvedou, jak efektivněji pracovat se zákazníky, a představí novinky v oblasti online nakupování. O zkušenosti z oblasti cenové politiky dodavatelů a obchodníků se podělí známý odborník na cenotvorbu Václav Lorenc (Managing partner Pricewise ČR).

Odpolední blok bude zaměřen na výkonovou display reklamu, jejíž problematiku objasní Samuel Poloha (Sociomantic). Konference se dotkne i populárního tématu sociálních sítí, např. Martin Ježek (Inspiro Solutions s.r.o.) povede přednášku na téma Zákaznická péče na sociálních sítích. Celou konferenci moderuje IT odborník Petr Koubský.


Přečtěte si také: Miroslav Uďan: V online prodeji je marketing nejdůležitější


Souběžně s přednáškami nově poběží série praktických workshopů, v nichž se účastnící dozvědí, jak mohou jednoduše vylepšit popisky svých produktů, nebo odhalí případné chyby v použitelnosti e-shopu.

Kompletní informace o pořádané konferenci spolu s programem a seznamem přednášejících naleznete na internetové adrese http://www.tuesday.cz. Zájemci o účast se mohou registrovat prostřednictvím online formuláře.

Konferenci E-Business FORUM pořádají TUESDAY Business Network a Asociace pro elektronickou komerci. Generálním partnerem akce je společnost Seznam.cz. Hlavním partner je služba Moje ID, partnery jsou dále Acomware a DPD. Mediálně akci podporují E15.cz, EURO, CHIP, Marketing Journal a Strategie. Produktovými partnery jsou společnosti Safe Shopping s.r.o. a uLikeIt. Produkčně akci zajišťuje společnost Internet Info.

Autor článku: red

Patří zpravodajství webu E15.cz mezi vaše oblíbené? Nominujte jej v anketě českého internetu Křišťálová lupa. Hlasovat můžete zde.

Komentáře

Čtěte také

Merkelová slíbila půl miliardy eur na obnovou východu Ukrajiny

Merkelová slíbila půl miliardy eur na obnovou východu Ukrajiny

Německá kancléřka Angela Merkelová přislíbila 500 milionů eur (skoro 14 miliard korun) jako příspěvek na mezinárodní pomoc při obnově válkou poničeného východu Ukrajiny. Podle… více

Komerční prezentace

Další weby mladé fronty

Mobilní web