Mladá fronta přichází s novým specializovaným serverem NaSvah.cz

Divize Online z vydavatelství Mladá fronta nově provozuje specializovaný server NaSvah.cz. Zcela nový server NaSvah.cz je určen pro širokou veřejnou, která se zajímá o zimní turistiku a sporty. Server NaSvah.cz v současné době poskytuje údaje z více než 2700 středisek po celém světě.

 ilustrační foto
10.3.2016 18:14   |  

Na internetových stránkách NaSvah.cz jsou denně, ve spolupráci s partnery, aktualizovány všechny potřebné informace, jako jsou sněhové podmínky, stav sjezdovek a počty otevřených vleků, upravenost běžeckých tras, ceníky služeb, možnosti parkování a ubytování, či webkamery.

„Uživatel tak nalezne všechny potřebné informace na jednom serveru, nemusí je hledat na více webových stránkách. Unikátností je, že tyto internetové stránky jsou responzivní, přizpůsobí se tabletům i chytrým telefonům, což ocení zvláště uživatelé, kteří jsou přímo na horách,“ řekl Erik Dvořák, Digital Business Development Manager divize Online vydavatelství Mladá fronta.

Server NaSvah.cz nabízí:

- Téměř 2700 zimních středisek z celého světa

- Kompletní praktické a srozumitelné informace na jednom místě pro lyžaře a ostatní návštěvníky hor

- Aktuální počasí a předpověď na další dny

- Webkamery ze všech českých horských středisek

- Informace o nadstandardních službách horských středisek (lyžařské školy, kulturní a sportovní události, dětské parky, programy soutěží a exhibicí)

- Uživatelské recenze ski areálů

Autor: red

Komentáře

Čtěte také

Britové založí úřad pro brexit, Cameron nevidí důvod ke skotskému referendu

Britové založí úřad pro brexit, Cameron nevidí důvod ke skotskému referendu aktualizováno

Britský premiér David Cameron považuje aktivaci článku 50 unijní smlouvy, který řeší vystoupení z Evropské unie, za suverénní rozhodnutí Británie, ke kterému nemůže EU zemi nutit.… více

Komerční prezentace
Mobilní web