Nejsledovanější televizní skupinou loni zůstal provozovatel Novy

Divácky nejsilnější televizní skupinou v loňském roce zůstal provozovatel Novy CET 21 s podílem 30,7 procenta. Od České televize ji ale ve skupině diváků starších 15 let dělilo jen 0,3 procentního bodu. Uvedl to specializovaný server Mediaguru s odkazem na měření ATO-Nielsen Admosphere.

Zprávy na TV Nova
4.1.2016 14:00   |  

Na třetím místě skončila skupina FTV Prima s 20,8 procenta následovaná Barrandov Group s 5,53 procenta. Právě Barrandov si loni nejvíce polepšil, když meziročně získal 0,95 procentního bodu. Naopak CET 21 a FTV Prima ztratily, a to 1,28, respektive 0,73 bodu. ČT posílila o 0,56 bodu na 30,42 procenta, vyplývá z měření.

Nejsledovanějším pořadem roku 2015 byl jeden z dílů seriálu Novy Policie Modrava. Ten se stal divácky nejúspěšnějším seriálem roku 2015. Televizní noviny, které ještě předloni byly nejsledovanějším pořadem, předběhly vedle Policie Modrava i premiérové vánoční pohádky Korunní princ a Svatojánský věneček na ČT1 a Tři bratři na Nově.

K nejúspěšnějším pořadům právě skončeného roku se také zařadily StarDance na ČT1 či zápasy českého týmu na hokejovém mistrovství světa na ČT Sport.


Čtěte také:

Další večer bez fotbalu, tentokrát kvůli TV NOVA

TV Nova podporuje dárcovství kostní dřeně

Autor: čtk

Komentáře

Čtěte také

Seznam zdvojnásobí investice do TV Stream. Chystá 60 premiér týdně

Seznam zdvojnásobí investice do TV Stream. Chystá 60 premiér týdně

Internetová televize Stream TV provozovaná vyhledávačem Seznam.cz hodlá letos navýšit peníze na původní tvorbu. Ještě na jaře server ohlásil zvýšení investic o padesát procent,… více

Komerční prezentace
Mobilní web