Nejsledovanější televizní skupinou loni zůstal provozovatel Novy

Divácky nejsilnější televizní skupinou v loňském roce zůstal provozovatel Novy CET 21 s podílem 30,7 procenta. Od České televize ji ale ve skupině diváků starších 15 let dělilo jen 0,3 procentního bodu. Uvedl to specializovaný server Mediaguru s odkazem na měření ATO-Nielsen Admosphere.

Zprávy na TV Nova
4.1.2016 14:00   |  

Na třetím místě skončila skupina FTV Prima s 20,8 procenta následovaná Barrandov Group s 5,53 procenta. Právě Barrandov si loni nejvíce polepšil, když meziročně získal 0,95 procentního bodu. Naopak CET 21 a FTV Prima ztratily, a to 1,28, respektive 0,73 bodu. ČT posílila o 0,56 bodu na 30,42 procenta, vyplývá z měření.

Nejsledovanějším pořadem roku 2015 byl jeden z dílů seriálu Novy Policie Modrava. Ten se stal divácky nejúspěšnějším seriálem roku 2015. Televizní noviny, které ještě předloni byly nejsledovanějším pořadem, předběhly vedle Policie Modrava i premiérové vánoční pohádky Korunní princ a Svatojánský věneček na ČT1 a Tři bratři na Nově.

K nejúspěšnějším pořadům právě skončeného roku se také zařadily StarDance na ČT1 či zápasy českého týmu na hokejovém mistrovství světa na ČT Sport.


Čtěte také:

Další večer bez fotbalu, tentokrát kvůli TV NOVA

TV Nova podporuje dárcovství kostní dřeně

Autor: čtk

Komentáře

Čtěte také

Yahoo si kvůli hackerkém útoku vykoledovalo žalobu za nedbalost

Yahoo si kvůli hackerkém útoku vykoledovalo žalobu za nedbalost

Americká internetová společnost Yahoo čelí žalobě v důsledku útoku hackerů, při kterém jí byly ukradeny údaje týkající se minimálně 500 milionů uživatelských účtů. Žalobu podal… více

Mobilní web