O2 slučuje online a marketingovou komunikaci

Operátor O2 se chce více soustředit na online komunikaci, upravuje proto svoji organizační strukturu. Od září dojde ke sloučení oddělení online a marketingové komunikace. Nově vzniklý útvar bude řídit současný ředitel online Jiří Caudr.

 Nově vzniklé oddělení zaměřené na digitální aktivity povede v O2 Jiří Caudr.
20.8.2015 11:22   |  

V září vznikne v O2 sloučením týmů marketingové komunikace a online nové oddělení, které má zajistit silnější orientaci společnosti na digitální aktivity. Ředitelem nově vzniklého oddělení se stane současný šéf online Jiří Caudr.

„Marketingové kampaně, které jsme v posledních měsících realizovali, nás utvrzují v tom, že vliv online začíná v naší komunikaci hrát čím dál důležitější roli,“ vysvětluje Caudr a dodává: „Z tohoto důvodu jsme se rozhodli obě oddělení propojit a využít větších synergií, které spojení týmů přinese.“

Ondřej Křivka, který doposud působil na pozici ředitele marketingové komunikace, ze společnosti O2 po dohodě odchází. Bude se věnovat vlastním projektům v oblasti PR a audiovizuální tvorby.


Čtěte také: O2 má nového media manažera


Autor: Filip Votava, Strategie

Komentáře

Čtěte také

Bombardier vyzývá Airbus a Boeing, výsledek rozhodne o jeho budoucnosti

Bombardier vyzývá Airbus a Boeing, výsledek rozhodne o jeho budoucnosti Fotogalerie

Po mnohaletém vývoji, který jej málem přivedl ke krachu, může kanadský Bombardier konečně zahájit svůj útok na giganty leteckého průmyslu Airbus a Boeing. Firma předala aerolinkám… více

Komerční prezentace
Mobilní web