Ogilvy & Mather Group Praha vítězem soutěže Český direkt & promo

Agenturou letošního ročníku BTL soutěže Český direkt & promo se stala Ogilvy & Mather Group Praha. Hlavní cena Grand Prix a ani ocenění v kategorii Klient roku nebyly uděleny.

 Logo soutěže Český direkt & promo
12.6.2013 21:30   |  

Zlato v kategorii Integrovaná komunikace si odnesl Český olympijský výbor s kampaní Žijeme Londýnem, kterou připravily agentury Ogilvy & Mather Group Praha. V Přímé B22 komunikaci se stala jedničkou agentura Proximity s kampaní V hlavní roli BMW řady 7 pro klienta BMW. U Digitální komunikace byly prvním místem odměněny hned dva projekty: jednak to byla online kampaň IQ test Amnesty International, kterou realizovala agentura Wunderman a dále pak Ogilvy & Mather Group Praha s projektem O2 Coca-Cola 25 kredit pro O2. Kampaň Coca-Cola 25 kredit pro O2 získala společně s projektem T-Mobilu T-Mobile Eurou 2012, kterou zajišťovala agentura Symbio digital, zlato rovněž v Digitálních inovacích. V kategorii Nízkorozpočtové kampaně obstála Linka bezpečí s projektem Minuty bez tíže. Projekt navrhla a realizovala agentura DDB. Ti nejlepší z každé kategorie letošního ročníku Český direkt & promo budou moci soutěžit v rámci prestižní IMC European Awards.

V Přímé B2B komunikaci, Event field marketingu a kategorii Retail/merchandising/in-store marketingu nebylo letos zlato uděleno. Slavnostní vyhlášení výsledků soutěže ČESKÝ DIREKT & PROMO 2013 proběhlo 12. června v Element klubu na Smíchově.

Historicky jde o 11. ročník soutěže, z toho počtvrté pod názvem Český direkt & promo. Letošního ročníku se zúčastnilo 21 agentur s 60 soutěžními pracemi v 8 kategoriích. Porota udělila 7 zlatých, 8 stříbrných a 11 bronzových medailí.

Český direkt & Promo pořádá Asociace direct marketingu a zásilkového obchodu ADMAZ spolu se sekcí integrovaných podlinkových agentur (iBTL) při Asociaci komunikačních agentur AKA.


Čtěte také:
Ford získal Grand Prix na soutěži Český direkt & Promo


Autor: red

Komentáře

Čtěte také

Porošenko se při cestě na Donbas dostal do přestřelky

Porošenko se při cestě na Donbas dostal do přestřelky

Ukrajinský prezident Petro Porošenko se během inspekce po armádních postech v Donbasu dostal pod palbu separatistů. V Potvrdil to mluvčí protipovstalecké operace Andrij Lysenko. K… více

Komerční prezentace
Mobilní web