Prague Design Week pokračuje s AMI

I letos bude PR komunikaci pro designérskou přehlídku Prague Design Week zajišťovat tým z agentury AMI Communications. Projektová spolupráce zahrnuje tiskový servis, organizaci tiskové konference a intenzivní media relations.

Prague Design Week
16.3.2016 9:31   |  

AMI Communications poskytuje PR služby Prague Design Weeku druhým rokem.

„Design nechceme prezentovat jako běžnému člověku nedostupný luxus, naopak. Naším záměrem je přiblížit návštěvníkům tvůrčí procesy, kreativitu designérů i výsledky jejich práce v podobě vystavovaných objektů. Komunikaci s médii při tom považujeme za zcela zásadní a loňská spolupráce s AMI Communications ukázala, jak mohou dobře nastavená media relations zafungovat,“ uvádí Ondřej Krynek, zakladatel a organizátor Prague Design Week.

Designérská přehlídka Prague Design Week 2016, navazující na tradici světových týdnů věnovaných současnému autorskému designu, se v Praze koná potřetí. Celotýdenní oslava kreativity a originality představuje návštěvníkům nejen vystavené produkty, ale seznamuje je i s postupy návrhářů a zákulisím jejich tvorby. Prague Design Week proběhne od 2. do 8. května 2016 v pražském Kafkově domě a představí dílo 90 vystavovatelů.


Čtěte také: Digital Communications se mění na AMI Digital


Autor: Petr Novotný, Strategie

Komentáře

Čtěte také

Kreml: Zmatek kolem brexitu připomíná rozpad SSSR

Kreml: Zmatek kolem brexitu připomíná rozpad SSSR

Zmatek po britském referendu, ve kterém se voliči minulý čtvrtek vyslovili pro odchod země z Evropské unie, připomíná kolaps Sovětského svazu v roce 1991, soudí podle agentury… více

Komerční prezentace
Mobilní web