Prague Design Week pokračuje s AMI

I letos bude PR komunikaci pro designérskou přehlídku Prague Design Week zajišťovat tým z agentury AMI Communications. Projektová spolupráce zahrnuje tiskový servis, organizaci tiskové konference a intenzivní media relations.

Prague Design Week
16.3.2016 9:31   |  

AMI Communications poskytuje PR služby Prague Design Weeku druhým rokem.

„Design nechceme prezentovat jako běžnému člověku nedostupný luxus, naopak. Naším záměrem je přiblížit návštěvníkům tvůrčí procesy, kreativitu designérů i výsledky jejich práce v podobě vystavovaných objektů. Komunikaci s médii při tom považujeme za zcela zásadní a loňská spolupráce s AMI Communications ukázala, jak mohou dobře nastavená media relations zafungovat,“ uvádí Ondřej Krynek, zakladatel a organizátor Prague Design Week.

Designérská přehlídka Prague Design Week 2016, navazující na tradici světových týdnů věnovaných současnému autorskému designu, se v Praze koná potřetí. Celotýdenní oslava kreativity a originality představuje návštěvníkům nejen vystavené produkty, ale seznamuje je i s postupy návrhářů a zákulisím jejich tvorby. Prague Design Week proběhne od 2. do 8. května 2016 v pražském Kafkově domě a představí dílo 90 vystavovatelů.


Čtěte také: Digital Communications se mění na AMI Digital


Autor: Petr Novotný, Strategie

Komentáře

Čtěte také

Vznik železničního regulátora se přibližuje, schválil ho senát

Vznik železničního regulátora se přibližuje, schválil ho senát

Na rovný přístup státu při přidělování kapacity jednotlivým dopravcům na přeplněných železničních tratí bude dohlížet nový Úřad pro přístup k dopravní infrastruktuře, jehož vznik… více

Mobilní web