Proč hledá CBRE Zasedačku roku? Kreativita prostor napomáhá kvalitě práce

Doby, kdy se firmy zaměřovaly pouze na svůj profit a optimalizaci nákladů, jsou pomalu na ústupu. Udržet si kvalitního zaměstnance je číslem jedna pro společnosti, které razí moderní kancelářské trendy. A není náhoda, že průkopníky tohoto trendu jsou hlavně společnosti, kde musí lidé spolu komunikovat a být kreativní.

 Zasedačka v Socialbakers
15.2.2016 12:22   |  

Soutěž CBRE Zasedačka roku si klade za cíl představit odborné i laické veřejnosti nejzajímavější pracovní prostředí firem v České republice. To, že spolupráce je jedním z klíčových faktorů současnosti a čím dál tím více společností uznává, že nové technologie a příjemné prostory zlepšují spolupráci a tím celkový výkon zaměstnanců, dokazují i marketingové agentury. Tyto firmy dnes proto budují moderní kanceláře – jejich prostředí a i zasedačky se mění.

„Do soutěže CBRE Zasedačka roku se přihlásila řada marketingových agentur. Firmy z těchto oborů potřebují mít kreativní prostředí a prostory, které podporují vzájemnou spolupráci. Tedy, aby jejich kanceláře byly centrem dění, místem, kde vznikají nápady a zároveň zaměstnanci měli co nejlepší podmínky pro svou práci,“ říká Petra Lávičková, Head of Marketing & PR pořádající společnosti CBRE.

„Zasedačka“ v Ogilvy

A Veronika Ivanović, viceprezidentka pro lidské zdroje ve Vodafonu, který je partnerem soutěže, ji doplňuje: „Komunikace mezi lidmi je pro Vodafone základem úspěchu, a proto jsou v nových kancelářských prostorech v pražských Stodůlkách zaměstnancům k dispozici relaxační zóny, výběr z mnoha chytrých zasedacích místností a také restaurace.“

Finalisté CBRE Zasedačky roku se utkají v pěti kategoriích – Zasedačka roku, Kancelář jako DNA firmy, Nejatraktivnější pracovní prostředí, Zdravá kancelář a Kanceláře pro budoucí výzvy. Vítězové budou známi 25. února.


Čtěte také: Eva Jiřičná vybere Zasedačku roku


Autor: Libor Pavela, Strategie

Komentáře

Čtěte také

Finsko vyzkouší zaručený příjem, skupina obyvatel dostane 15 tisíc měsíčně

Finsko vyzkouší zaručený příjem, skupina obyvatel dostane 15 tisíc měsíčně

Finská vláda od příštího roku zavede zkušebně takzvaný všeobecný základní příjem. Vybraná skupina občanů bude od státu automaticky dostávat 560 eur (přes 15 tisíc korun) měsíčně.… více

Mobilní web