Quadriga universita zahájila výzkum využití sociálních médií

19.12.2011 9:03   |  

Více než čtyřicet tisíc zástupců korporací je pozváno do průzkumu vztahu zástupců evropských společností k sociálním médiím.

Quadriga univerzita aplikovaných věd v Berlíně, mezinárodní síť komunikačních agentur ECCO International Communications Network, která patří k největším světovým sítím PR agentur, a německý člen sítě ECCO –Advice Partners – zahájili výzkum zkoumající využití sociálních médií evropskými podniky.

Více než 40 000 zástupců různých korporací je pozváno do průzkumu s názvem „Rizika, hledání příležitostí: Evropské společnosti a využití sociálních médií“, který proběhne v několika následujících týdnech. Důraz bude kladen na potenciál, infrastrukturu, schopnosti, znalosti a postoj evropských společností k využívání sociálních médií.

Vyhledávají firmy aktivně možnosti dostupné v rámci Web 2.0? Nebo se jen snaží udržet krok s dynamikou vývoje internetu? Víte, jak podniky v Evropě využívají sociální média? Na tyto a podobné otázky se v rámci svého výzkumu zaměřuje Quadriga University.

Závěry výzkumu budou zveřejněny v únoru 2012. V České a Slovenské republice spolupracuje na provedení výzkumu agentura Czech P.R., která je českým členem sítě ECCO.

Autor: red

Komentáře

Čtěte také

Babiš start EET neodloží, systém se spustí ještě před Vánoci

Babiš start EET neodloží, systém se spustí ještě před Vánoci

Ministr financí Andrej Babiš (ANO) rozhodl, že neodloží o měsíc spuštění elektronické evidence tržeb (EET). Návrh Hospodářské komory původně zvažoval. Od 1. prosince se tak do… více

Mobilní web