Regie Radio Music bude prodávat reklamu tabletového týdeníku Dotyk

RRM budou prodávat inzerci do týdeníku Dotyk jako součást balíčku zejména s reklamou vysílanou v rádiu BBC (Studio Zet). Pro tuto příležitost byl vytvořen i nový inzertní formát “SuperSponzoring”, který bude v rámci balíčků výhradně prodáván prostřednictvím RRM.

 VÍCE A MÉNĚ: Čtenáři kladou důraz na vizualizaci a kvantitu
3.7.2014 10:09   |  

„Od spolupráce s Tablet Media si slibujeme zejména efektivní rozšíření našeho stávajícího portfolia o vysoce bonitní cílové skupiny. Zatímco rádia působí nejsilněji během dne, prime time magazínu Dotyk nastupuje odpoledne a večer,“ říká Petr Uchytil, ředitel strategického marketingu Lagardere Active ČR. Dotyk je prvním českým čistě tabletovým týdeníkem. Získal prestižní mezinárodní cenu Nejlepší evropský tabletový časopis roku a zvítězil i ve dvou domácích soutěžích. Stal se Časopisem roku v kategorii digitální počin a Nejlepší tabletovou aplikací roku.


Čtěte také:

Soutěž Časopis roku má svých deset nových vítězů

Tabletový Dotyk obstál na Evropských cenách digitálních médií


Autor: rap

Komentáře

Čtěte také

Amazon v Dobrovízi najel na plnou kapacitu, zaměstnancům zvýší platy

Amazon v Dobrovízi najel na plnou kapacitu, zaměstnancům zvýší platy Fotogalerie

Internetový obchod Amazon plně zprovoznil svůj areál ve středočeské Dobrovízi. Zástupci firmy a obce Dobrovíz dnes společně přestřihli pásku u nové skladovací věže distribučního… více

Mobilní web