Sazka bude lákat na výhru cesty kolem světa

Největší společnost na trhu číselných loterií Sazka sice loni za novou panevropskou hru Eurojackpot utržila přes miliardu korun. Nyní chce ale nalákat další nové a hlavně mladé hráče - jednou z výher se tak po následujících šest týdnů stane cesta kolem světa za půl milionu korun.

 ilustrační foto, Sazka, jackpot,
28.1.2016 15:26   |  

Jedním z důvodů je i to, že Sazka si nechala zpracovat výzkum. Podle něj je trendem dnešních dvacátníků a třicátníků nikoli hromadit majetky, ale sbírat zážitky, pokud možno ve své vlastní režii. „Lidé jednoznačně preferovali cestu kolem světa před moderní elektronikou nebo luxusním automobilem. Důležitá pro ně byla také svoboda volby,“ uvedla mluvčí Sazky Veronika Marková. „Cesta kolem světa byla atraktivní i tím, že nejde o katalogový zájezd, ale o cestu šitou na míru podle představ výherce,“ doplňuje Marková.

Do evropské soutěže Eurojackpot se tuzemská Sazka zapojila od předloňského října, tedy po dvou a půl letech její existence. Počet zúčastněných zemí se tak tehdy zvýšil na sedmnáct. I kvůli velkému počtu sázejících tak může člověk vyhrát jackpot v maximální výši dvě a půl miliardy korun. Zatím nejblíže se dostal právě sázející z Česka, když loni v květnu vyhrál 2,466 miliardy korun.


Čtěte také:

Sazka prý zvažuje odchod z Česka kvůli loterijní novele

Sazka: Češi mají zájem o slosování v pátek třináctého

Sazce klesl zisk na půl miliardy. Firma investuje do rekonstrukce sídla

Dušan Kutner Autor: Dušan Kütner redaktor deníku E15

Komentáře

Čtěte také

Na fotbalový stánek Bohemians má zálusk developer Ekospol

Na fotbalový stánek Bohemians má zálusk developer Ekospol E15 exkluzivně

Do vleklé hry o fotbalový stadion Ďolíček v Praze Vršovicích vstoupil podle informací deníku E15 nový hráč. Developerská společnost Ekospol realitního podnikatele Evžena Korce je… více

Komerční prezentace
Mobilní web