Seznam odstartoval filmové středy

Seznam.cz včera mezi 18. hodinou a půlnocí poprvé nabídl na své domovské stránce zdarma celovečerní film. Chce pokračovat každou středu a zástupci Seznamu předpokládají, že náklady pokryjí z prodeje reklamy.

 Seznam zahájil tradici filmových střed
6.6.2013 14:59   |  

Kolja byl prvním filmem rámci pravidelných filmových střed, v dalších týdnech by měly být k dispozici tituly jako Vesničko má středisková, Vratné lahve a podobně. „Filmy chceme převážně pouštět bezplatně. Věříme, že je možné je zvládnout zaplatit reklamou. Doufáme, že tento náš projekt přesvědčí i ostatní studia, že se s dobrým partnerem vyplatí nabízet vybrané dobré filmy uživatelům českého internetu i zcela zdarma,“ řekl manažer produktového týmu Seznamu Tomáš Pergler.

Internetový portál zavedením filmových střed vytváří další prostor pro zadavatele reklamy. „Nyní pracujeme s klasickými videospoty. Do budoucna uvažujeme i o využití reklamy v podobě skinu/pozadí. Co se frekvence týče, tak minimální časový rozestup mezi jednotlivými vstupy je 20 minut s tím, že v jednom breaku budou maximálně dva reklamní spoty. Tato frekvence může být v některých případech delší,“ vysvětluje manažer digitálních služeb společnosti Seznam.cz Petr Fryš.


Čtěte také: Svátek práce v Seznamu: Rudé právo, banán a céčka


Autor: red

Komentáře

Čtěte také

Komárek se Šmejcem narazili, úřady jim zakázaly ovládnutí rakouských kasin

Komárek se Šmejcem narazili, úřady jim zakázaly ovládnutí rakouských kasin

Rakouský kartelový soud zakázal, aby firmu Casinos Austria ovládla loterijní společnost Novomatic a konsorcium vlastněné českými investory Jiřím Šmejcem a Karlem Komárkem. Ve… více

Mobilní web