Seznam rozšiřuje služby, prý nepůjde o klasické hromadné slevy

23.2.2011 13:03   |  

Seznam.cz bude od 1. března svým uživatelům přinášet novou nabídku s názvem Tipy. Doporučení se nemají omezovat jen na výhodné nákupy, portál tak chce informovat i výstavách nebo zajímavých lokalitách.

Tip bude umístěn přímo na hlavní stránce v místě, kde jsou uživatelé zvyklí nacházet aktuální datum a svátek. Pokud konkrétní Tip uživatele zaujme, může si rozkliknutím otevřít přímo na hlavní stránce bublinu s podrobnějšími informacemi. Zobrazování Tipu nebude nijak pravidelné, ať už svou frekvencí či načasováním, k vybraným nabídkám Seznam.cz poskytne uživatelům možnost nákupu poukázky za zvýhodněnou cenu.

V tiskové zprávě, kterou Seznam o nové službě informuje, se uvádí, že se rozhodně nejedná o službu, jejíž smyslem je nějaký zásadní vliv na obchodní model společnosti Seznam.cz. „Tip od Seznamu je vlastně takové doporučení od kamaráda, které všichni dobře známe - narazil jsem na prima restauraci, chystám se na výstavu do té nové galerie nebo shánim teď televizi a známý mi doporučil tenhle model,“ říká k nové službě produktový manažer Seznam.cz Petr Král.

Autor: red

Komentáře

Čtěte také

Shell omezil investice do fotovoltaiky. Musí prý zjistit, jak na ní vydělat

Shell omezil investice do fotovoltaiky. Musí prý zjistit, jak na ní vydělat

Ropná společnost Royal Dutch Shell omezí investice do solární energetiky, dokud nebude dostatečně zisková. Prohlásil to generální ředitel Ben van Beurden. Na jednání s akcionáři… více

Komerční prezentace
Mobilní web