Seznam rozšiřuje služby, prý nepůjde o klasické hromadné slevy

23.2.2011 13:03   |  

Seznam.cz bude od 1. března svým uživatelům přinášet novou nabídku s názvem Tipy. Doporučení se nemají omezovat jen na výhodné nákupy, portál tak chce informovat i výstavách nebo zajímavých lokalitách.

Tip bude umístěn přímo na hlavní stránce v místě, kde jsou uživatelé zvyklí nacházet aktuální datum a svátek. Pokud konkrétní Tip uživatele zaujme, může si rozkliknutím otevřít přímo na hlavní stránce bublinu s podrobnějšími informacemi. Zobrazování Tipu nebude nijak pravidelné, ať už svou frekvencí či načasováním, k vybraným nabídkám Seznam.cz poskytne uživatelům možnost nákupu poukázky za zvýhodněnou cenu.

V tiskové zprávě, kterou Seznam o nové službě informuje, se uvádí, že se rozhodně nejedná o službu, jejíž smyslem je nějaký zásadní vliv na obchodní model společnosti Seznam.cz. „Tip od Seznamu je vlastně takové doporučení od kamaráda, které všichni dobře známe - narazil jsem na prima restauraci, chystám se na výstavu do té nové galerie nebo shánim teď televizi a známý mi doporučil tenhle model,“ říká k nové službě produktový manažer Seznam.cz Petr Král.

Autor: red

Komentáře

Čtěte také

Sberbank rozdá ruskou národní platební kartu, platit s ní lze i v McDonaldu

Sberbank rozdá ruskou národní platební kartu, platit s ní lze i v McDonaldu

Po necelých deseti měsících od uvedení na trh bude ruské platební karty Mir vydávat i tamní největší banka. Sberbank začne s jejich emitací během září. K rozšíření karty, která má… více

Mobilní web