Sobotka si pochvaluje začátek volební kampaně

ČSSD je zatím spokojena s kampaní před krajskými a senátními volbami. Její jarní část odstartovala minulý týden a podle vedení strany na internetu sklízí úspěch. Sociální demokracie v kampani připomíná úspěchy během dvou let ve vládě a zároveň se vymezuje vůči hnutí ANO Andreje Babiše, například sloganem „Stát není firma. Je to společenství lidí.“

 Bohuslav Sobotka
14.3.2016 17:10   |  

„Kampaň s názvem Dva roky ve vládě občany v minulých dnech zaujala. Speciální video vysvětlující, proč stát není firma, ale společenství lidí, a webová stránka kampaně www.srdcebijevlevo.cz, přitáhly značný zájem,“ komentoval průběžné výsledky předseda strany a premiér Bohuslav Sobotka.

Video se objevilo minulé pondělí a za pouhý týden mělo přes 35 tisíc zhlédnutí. Celkově stránky kampaně zobrazilo přes 8 milionů zařízení, celkově šlo o více než 31 milionů zobrazení.

K videu se vyjádřil minulý týden i Andrej Babiš. „Já tomu rozumím, že je to takové ironizující heslo proti mně, ale mně to nevadí. Ono to vychází pravděpodobně z toho, že ti lidi, co to propagují, netuší, co je to firma, protože nikdy nebyli v reálném životě,“ řekl.

Jarní kampaň sociální demokracie bude ode dneška pokračovat třetí vlnou, včetně nového billboardu, na němž je vyfocen Bohuslav Sobotka s mladými sociálními demokraty. Celkem strana vyčlenila na kampaň 100 milionů korun, což je výrazně více než u ostatních parlamentních stran.

„Jsme rádi, že se lidé na internetu o naši práci zajímají a pozitivně ji hodnotí, odpovědí na kampaň Dva roky ve vládě jsou převážně kladné emaily nebo konkrétní dotazy občanů,“ řekl Bohuslav Sobotka s tím, že o kampaň je zájem především mezi lidmi ve věku 25 až 44 let.

Přečtěte si: Stát není firma. ČSSD se ve volební kampani vymezuje vůči Babišovi

Autor: red

Komentáře

Čtěte také

Nákupy tureckých dluhopisů jsou spekulace, tvrdí agentura Moody's

Nákupy tureckých dluhopisů jsou spekulace, tvrdí agentura Moody's

Mezinárodní ratingová agentura Moody's Investors Service snížila hodnocení úvěrové spolehlivosti Turecka z investičního do spekulativního pásma. Tento krok může Turecku zvýšit… více

Mobilní web