Týdeník Euro přichází s aplikací Čtení na víkend

Ekonomický týdeník Euro z vydavatelství Mladá fronta přichází s novou aplikací pro mobily i tablety (určené pro iOS a Android), která umožní využívat nový produkt Euro Čtení na víkend. Zpravodajská divize Euro E15 tak pro čtenáře rozšiřuje svou dosavadní nabídku mobilních titulů.

Nová aplikace pro Euro
11.2.2016 15:42   |  

„Tištěné Euro je na stáncích v pondělí a my jsme teď připravili novinku, kdy si elektronické vydání čtenáři budou moci stáhnout již v pátek v 19 hodin. To znamená, že již krátce po uzávěrce,“ řekl Michal Půr, šéfredaktor týdeníku Euro. Nový produkt je ideální službou pro ty, kteří chtějí mít informace velmi rychle, a také pro ty, kteří nemají čas na čtení během pracovních dnů.

Stáhnětě si aplikaci pro iPhone či pro Android

Cena
Jednotlivá čísla 1,99 eura
Předplatné
Jeden měsíc 4,99 eura
Tři měsíce 11,99 eura
Jeden rok 39,99 eura

Nový produkt Euro Čtení na víkend bude doprovázet marketingová kampaň se slogany Cestujte časem a Buďte o krok napřed!. Kampaň bude nasazena v rádiích (Český rozhlas, rádio Expres), v síti Metrovision, přímo v týdeníku Euro, v deníku E15, v lifestylových titulech vydavatelství, v on-line titulech a na sociálních sítích vydavatelství Mladá fronta. Tištěný týdeník Euro vychází v nákladu 25 tisíc výtisků, má 68 stran a cena je 48 korun.


Čtěte také:

Mladá fronta a ArtGen Office Gallery pořádají první Business-lifestyle festival Office NIGHT

Autor: red

Komentáře

Čtěte také

Předvolební kampaň jede naostro, přidaly se do ní ČSSD a KDU-ČSL

Předvolební kampaň jede naostro, přidaly se do ní ČSSD a KDU-ČSL

Horká fáze předvolební kampaně vládních stran začala. Socialisté a lidovci ji odstartovali včera v Plzni a v Praze, ANO ji představí v pátek v Ostravě. Partaje za krajské volby… více

Mobilní web