Vydavatelství Mladá fronta uvádí na trh nový měsíčník Český export

Rodina specializovaných titulů vydávaných v divizi Euro E15 vydavatelství Mladá fronta se rozrůstá o měsíčník Český export. Magazín bude pravidelně vycházet vždy první středu v měsíci. První číslo vychází 4. února a hlavním tématem je Kazachstán, který se stal takřka hospodářským zázrakem.

 Český export, titulka
4.2.2015 12:05   |  

Tematické a exportní přílohy deníku E15 měly už v předchozích sezonách příznivý ohlas u čtenářů i inzerentů. V uplynulém roce jich vyšlo 14. Letos se proto vydavatelství Mladá fronta rozhodlo přílohy zastřešit společnou značkou Český export. „Nabízíme tak našim klientům pravidelnější rytmus a formu a věříme, že bude magazín úspěšně navazovat na předchozí tři ročníky našich teritoriálních příloh,“ řekl David Korn, obchodní ředitel divize Euro E15.

Magazín se bude vždy monotematicky věnovat vybranému regionu na mapě světa a sledovat tamní oborové příležitosti pro český byznys. První číslo se zaměřilo na Kazachstán a středoasijské republiky, následovat budou Japonsko, Blízký východ či Jižní Korea. „Přílohy jsou vždy koncipovány tak, aby byly zajímavé pro všechny čtenáře, nejen pro ty, kteří zrovna uvažují o vývozu do dané země.

Další pravidelnou součástí magazínu proto vždy bude materiál o některém klíčovém odvětví českého hospodářství. Začínáme tím nejdůležitějším, tedy automobilovým průmyslem,“ řekl Tomáš Stingl, redaktor přílohy Český export. K pravidelným rubrikám bude patřit také blok článků o státní podpoře vývozu a podnikání. V přílohách tak bude možné nalézt doporučení, jak a kde lze získat různé dotace, kde informační podporu nebo jak se zbavit zbytečného papírování.

Magazín Český export se tak stane užitečným zdrojem praktických informací pro vývozce a zároveň pravidelnou kronikou českého hospodářství pro čtenáře. Magazín Český export bude mít vždy 28 stran a bude distribuován jako příloha deníku E15 v nákladu 55 tisíc výtisků.

Autor: msc

Komentáře

Čtěte také

Sobotka je naštvaný, protikuřácký zákon chce rychle předložit znovu

Sobotka je naštvaný, protikuřácký zákon chce rychle předložit znovu

Premiér Bohuslav Sobotka by chtěl protikuřácký zákon, který ve středu překvapivě poslanci nepodpořili, prosadit ještě do konce volebního období. Ministr zdravotnictví Svatopluk… více

Komerční prezentace
Mobilní web